Деревообробка 2019: Свіжі ідеї та прогресивні рішення

Міжнародна виставка Деревообробка, яка відбудеться 14-17 травня,  вже в 22 раз стане місцем зустрічі  фахівців, лідерів галузі та всіх, хто працює з деревиною. Адже, для переважної більшості, це вже традиція зустрічатися у Львові.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Нульовий шов при крайколичкуванні – вже не мрія, а реальність

      Про можливості лазерного або безшовного крайколичкування вже знають багато меблевиків. Але тривалий час застосування цієї передової технології стримувала відсутність на нашому ринку спеціальних крайкових матеріалів. Крайки з функціональним шаром виробляють лише кілька європейських компаній, та й то в основному під замовлення. А значить, надходження замовленої крайки треба досить довго чекати,  до того ж мінімальна партія зовсім не означає, що йдеться про мінімальний обсяг.

      Є така крайка (у кільканадцяти декорах) в українських дилерів відомого німецького виробника – компанії «Döllken».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Інтелектуальні світильники для «розумних» меблів

У сучасному меблярстві  освітлення  стає звичною складовою меблевих конструкцій. Відіграє воно двояку функцію: пряму – освітлення (для зручності користування затемненими зонами, найчастіше внутрішніми, але не тільки, бо в кухонних меблях світильники більшою мірою освітлюють зовнішні робочі поверхні кухні) й декоративну – підсвічування з метою створення певного інтер’єрного настрою.

З недавніх пір з’явилося поняття «розумні», або «інтелектуальні» меблі. Найчастіше під такими розуміються ті, в котрих використані вбудовані функціональні вузли або прилади, котрі мають сенсорні або бездротові (пультові) можливості керування ними, так само, як і автоматичні, саморегулюючі можливості. І системи меблевого освітлення (підсвічування) теж «підтягуються» до потреб «розумних» меблів. Компанія «MiLight», чиї пропозиції меблярам були продемонстровані на весняні галузевій виставці, має  в своєму арсеналі цілий ряд засобів «інтелектуального» освітлення. Які є підстави називати його так, розповів Олександр Юрченко, офіційний представник китайської компанії-виробника цих систем.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Експортна платформа УАМ турбується про експорт для всіх

Розмова з Дмитром Патісом, співвласником компанії «Ескада-М», вийшла рамки розповіді лише про неї, й тòму є цілком вмотивоване й логічне пояснення: Дмитро очолює експортну платформу Української асоціації меблевиків, тож активно й дієво переймається тим, аби розсунути експортні горизонти для всіх членів Асоціації, що стане успішним розвитком і утвердженням на світовому ринку вітчизняної меблевої галузі загалом, бо вона справді має для того хороший потенціал.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Електростатика від Wagner на виставці Деревообробка

Зараз великий інтерес в українських виробників меблів викликають системи електростатичного нанесення лакофарбових матеріалів (ЛФМ) як на водній основі, так і на основі розчинників.

Prominfo finishing

Опорядження @ Ligna

Менше місяця відділяє нас від глобальної події в галузі деревообробки, яка відбудеться у Ганновері з 27 по 31 травня. Виставка Ligna - це арена для всіх останніх інновацій, які Cefla Finishing готує до запуску

Приходьте, побачите все самі!

Зал 7, стенд F45

 

Отримайте безкоштовний квиток зараз!

Cefla Finishing Group представник в Україні

Матрац грамотно потурбується про ваш сон

       Новітні технології проникли і в матраци. Компанія з виробництва «розумних» матраців «Eight Sleep» представила свій новітній продукт - матрац із рідинним охолодженням Pod Eight Sleep.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Працювати на зовнішні ринки здатна потужна, стабільна компанія

Досвід успішних компаній – це своєрідний посібник  не тільки для тих, хто тільки розпочинає для шлях у меблевому підприємництві, а й для колег бувалих – щось цінне для себе все одно знайдеш. До числа таких компаній по праву належить і харківська компанія «Instyle», виробник висококласних кухонь. Черговим виявом її успішності стала участь у цьогорічній престижній міжнародній виставці в Ганновері «Іmm Cologne», про що ми розповідали в першій частині нашої розмови з директором «Instyle» Романом Сидоренком. У пропонованій нині другій частині ми з ним говорили про успішність компанії в експортному напрямку її діяльності.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Екомаркування додасть вашим меблям привабливості

      Прагнення людей до збереження свого здоров’я та більш якісних умов сучасного життя мотивує зростання споживчого попиту на натуральне, якісне й більш безпечне. Тому й екологічність виробів, як і харчових продуктів, із кожним роком стає для споживачів все більш значимим орієнтиром, коли приймається рішення про їхнє придбання. І таким орієнтиром є екомаркування продукції згідно з міжнародними екостандартами

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Удосконалюйте свої продажі

Нині для меблевого бізнесу не так складно щось виробити, як продати вироблене. Ті компанії, що мають свої торгові точки, вже відчувають, що їх випереджають інтернет-продажі. Тож пробують й собі обзавестись інтернет- магазином або принаймні надати сайту компанії функцій продавця. Втім, і самі  інтернет-магазини постійно вдосконалюються, збагачуються все новими, просунутішими функціями. Якраз  про них ця наша інформація, котра буде для вас, сподіваємось, не лише пізнавальною, а й корисною в практичній площині.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал