Виробник кухонь убезпечив себе й своїх клієнтів від підробок

     Меблярів нині розвелося багато. Крім фабрик і заводів, які виробляють якісну сертифіковану продукцію, на ринку є й недобросовісні виробники, які пропонують посередній і навіть неякісний товар під марками відомих фабрик.

         Відомий білоруський виробник кухонь  - компанія «ЗОВ», продукцію якої добре знають і в Україні, від цього й потерпає. Її кухонні моделі завдяки своїй популярності стали об᾿єктами постійних підробок, які спричиняють негативні відгуки розчарованих покупців.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Аби простої не були збиткові

      Простої бувають у всіх - як у великих, так і в малих підприємств. Є один спосіб боротьби з цією прикрістю, який відразу пригадується. І який, часто використовують якраз підприємства, що крупніші. Але він не завжди ефективний. Йдеться про виробництво на склад.

     Звичайно, якщо ваше виробництво тільки так і працює - це просто супер. Але є величезна різниця між виробництвом на склад, коли це ваша бізнес-модель, і заповненням простоїв при переважно незамовному виробництві. В цьому випадку, неминуче створюються неліквідні залишки на складах, плюс це - вкладення оборотних коштів, яких завжди не вистачає. Набагато краще виробляти те, що відразу купується.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Онлайн підсилюйте офлайн-продажами

        Як продавцям меблів стартувати без залучення інвестицій, знайти свого покупця в ніші, вже зайнятій великими компаніями, задавати тренди ринку й нарощувати обороти кратно щороку? Рецептом успіху ділиться засновник і генеральний директор компанії «divan» Антон Макаров.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Передноворічний ажіотаж потрібно по-максимуму використовувати для бізнес-вигоди

      Генеральний директор «SEO-studio.ua» Віталій Цуд радить, як підготувати сайт до новорічних продажів, аби реалізувати залишки, скористатися зрослим купівельним попитом, просунути свій сайт у пошуковій видачі

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Переосмислення пластика

      Пластикове забруднення - серйозна екологічна проблема, а боротьба з ним хвилює уми багатьох. Міланська галеристка й тренсеттер Россана Орланди пропонує робити світ кращим за допомогою дизайну й запускає дизайнерський конкурс «Ro Plastic Prize».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Авторські меблі: секрети попиту

      Меблі масового виробництва давно використовується власниками будинків, що не бажають витрачати кошти на придбання вишуканих, елегантних гарнітурів. Авторські меблі вирізняється своєю оригінальністю, індивідуальним підходом до справи, а також новизною ідеї.Майстер, який виготовляє такі предмети, реалізує свою задумку й вкладає в неї душу, саме тому вироби виходять якісними, оригінальними та красивими.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Німецькі кухні: крок у бік спрощення

На осінній домашній виставці «Hausmesse 2018» німецька компанія «Nolte Küchen» під девізом «Моє життя. Мій стиль. Моя кухня» продемонструвала колекцію наступного року. Представила кухні, оброблені шпоном і глянцевим лаком, із поверхнями з обгорілого дерева, з покриттями під цемент та натуральний камінь.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Джо Понті – класик італійського промислового дизайну

У Музеї декоративного мистецтва в Парижі триває перша виставка-ретроспектива легенди дизайну XX століття Джо Понті. Це - подія, важливість якого важко переоцінити.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Унікальний стіл для автолюбителів

   Дизайнери американського ательє «Discommon» створили незвичайні столики на автомобільну тематику. Кількість примірників - всього 10 штук.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Аби сиділося весело

Всесвітньо відомий будинок мод «Рrada» спільно із студією «Verpan» запустила серійне виробництво знаменитого надувного стілець Вернера Пантона.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал