«Лісдеревмаш» на виставці в Дубаї

         З 12 по 14 березня в Дубаї (Обʼєднані Арабські Емірати) проходила головна виставка індустрії деревообробки й виробництва меблів Близького Сходу – «Dubai WoodShow». Цього року відвідувачам учасники форуму демонстрували чимало сучасних технологій обробки деревини, розробники яких сфокусувалися на ідеї екологічності своїх рішень.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблярі, готуйтеся до нових вимог оподаткування

Нещодавно Верховна Рада ратифікувала Багатосторонню конвенцію (MLI) щодо виконання заходів, котрі стосуються двосторонніх угод про оподаткування. Її мета - протидіяти розмиванню податкової бази й виведенню прибутків із-під оподаткування Цей документ ще повинен підписати президент, а потім у бізнесу буде три місяці до набуття ним чинності. Однак юристи радять готуватися до майбутніх змін уже зараз тим компаніям, зокрема й меблевим, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, мають свої торгові представництва за рубежем.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

На кельнській виставці кухні «Instyle» мали успіх

Найбільш звичний (а може, й найкоротший) шлях на експорті простори – участь в авторитетних міжнародних виставках. Втім, така виставкова діяльність не припиняється і в експортерів із стажем. Навпаки, стає звичною для стратегії розвитку компанії.

Харківську компанію «Instyle», знаного вітчизняного виробника кухонних меблів, зайве в тому переконувати. Втім, хоча вона вже є успішним експортером, але участь у престижній кельнській меблевій «imm cologne & LivingKitchen 2019», що проводиться на початку року, взяла вперше. Ми попросили Романа Сидоренка, директора компанії, розповісти про цей виставковий дебют «Instyle».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Підготовлені посібники, які навчать меблярів участі в міжнародних тендерах

        Одним із важливих напрямків роботи нинішнього керівництва Української асоціації меблевиків, до чого не доходили руки в попереднього, - є налагодження взаємовигідної співпраці із суміжними асоціаціями та іншими зацікавленими організаціями. Конкретний приклад – розробка  спільно з Українською асоціацією візуальної індустрії та Донецькою торгово-промисловою палатою трьох посібників із покроковою інструкцією для представників малого та середнього бізнесу, які допоможуть невеликим компаніям підготуватися до участі в торгах за кордоном.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Цьогорічні перспективи ринку мʼяких меблів

       Прогноз експертів загалом втішний. Їхні висновки, що базуються на статистичній та звітній інформації з подальшим ретельним аналізом даних, допоможуть виробникам такої продукції оперативно підлаштовуватися під актуальні ринкові тенденції.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Альфа-банк» розщедрився

І меблевий бізнес може цим вигідно скористатися

        Активний розвиток бізнесу неможливий без оперативного та якісного банківського обслуговування. Сьогодні таке банківське обслуговування все більше підприємців хочуть отримувати дистанційно, не витрачаючи час на візити до відділень банків. Тому віртуальний офіс для підприємців «ОК, Альфа!», запущений минулого року командою «Альфа-Банку Україна» разом із компанією «Фінтех», розробником програми Finik.Pro, всі основні взаємини  з банком перевів в онлайн- режим. Але не обмежується виключно банківськими послугами, пропонуючи також додаткові сервіси, які допомагають підприємцям розвивати свій бізнес із максимальною вигодою.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Весняне пробудження

секрети швидкого перетворення інтер'єру до теплого сезону

Запахло справжньою весною, де  свіжа зелень пробивається після зимового сну, а птахи співають життєрадісні пісні. А коли в душі світить сонечко і прекрасний настрій, просто необхідно змінити обстановку у квартирі. Це можна зробити без особливих зусиль і фінансових витрат.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

В Україні подешевшають меблі

Компанія JYSK, яка займається продажем меблів і товарів для дому, планує в найближчі 4 роки збільшити свою мережу магазинів в Україні в два рази - до 100 торгових точок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Тісна співпраця забудовників із меблярами й дизайнерами – тренд, який вже стукає в наші двері

Українські  меблярі, маючи за приклад українсько-ізраїльський проект поквартирного вмеблювання ізраїльських новобудов українськими меблями, про що ми нещодавно докладно писали, мають намір, що називається, прищепити його й на українському грунті. І першим кроком на цьому шляху було проведення з ініціативи Української асоціації меблярів панельної дискусії на цю тему, до участі в якій, крім меблевиків, запросили архітекторів та дизайнерів, забудовників та девелоперів.  Пропонуємо їхні міркування з цього приводу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Секретами опорядження ділилися із студентами

Один із напрямків діяльності Української асоціації меблевиків – своїми можливостями долучитися до справи підготовки кадрів для галузі, адже кадровий голод нині – досить суттєвий негаразд на шляху її розвитку. Для цього у структурі УАМ створено профільну платформу, яка одразу ж дієво взялася засвідчувати свою потрібність. Зокрема налагодженням контактів і навіть співпраці членів Асоціації з профільними навчальними закладами, що є обопільно вигідним. Меблярі та постачальники матеріалів та комплектуючих діляться із студентами практичним досвідом у меблярській справі, проводять майстер-класи з різної тематики, які сприяють глибшому опануванню обраного ними фаху, а разом із тим і придивляються до студентської молоді з метою в подальшому запросити кращих, тих, у кому вже проглядається потенціал класного фахівця, до себе на роботу.

Перший такий захід відбувся на кафедрі технологій та дизайну виробів із деревини Національного університету біоресурсів та природокористування, й ось що про нього розповіла нам старший викладач кафедри Ольга Баранова.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал