Вчіться на помилках інших

      Найслабше місце в українській стартап-індустрії - це невміння продавати. Втім, цим грішать не тільки товаровиробники-початківці, а й ті, хто вважає себе вже досвідченим бізнесменом. Багато таких, у кого продажі – слабке місце, і в меблярстві.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«ІKEA скуповує лісу в країнах Балтії

      Шведський меблевий концерн «IKEA» торік збільшив площі своїх лісів у Литві на 33% - до 200 квадратних кілометрів і став найбільшим оператором приватних лісових володінь в цій країні, повідомила литовська ділова газета «Verslo zinios».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«IMM Сologne 2019»: білоруський досвід

      Галузевий концерн «Біллісбумпром» підписав ряд угод про співпрацю з європейськими компаніями під час міжнародної меблевої виставки «IMM Сologne 2019», яка проходила з 14 по 20 січня в Кельні .

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Актуальні для нинішнього часу кольори, спроектовані на психотипи людей

       Продовження

      Колір у дизайн-проекті. У попередній публікації ми почали розглядати цю бездонну тему на підставі методу, запропонованого голландським дослідним центром «Global Aesthetic Centre». Продовжуємо розповідь про визначення кольору року.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Актуальні для нинішнього часу кольори, спроектовані на психотипи людей

       Колір у проекті – чи то архітектурному, чи інтер᾿єрному, чи предметного дизайну - питання настільки об᾿ємне й неоднозначне, що в одній статті не можна обійняти неосяжного. Але можна спробувати хоча б «навести фокус» на деякі аспекти цієї бездонної теми. У цьому нам допоможуть матеріали доповіді, презентованої в кінці минулого року в Мілані фахівцями голландського дослідницького центру «Global Aesthetic Centre», який вже 15 років займається аналізом і прогнозуванням трендів в кольорах для інтер᾿єрного проекту й архітектури в світовому масштабі, а існує вже чверть століття. Його учасники знайшли цікаві інструменти для аналізу, за допомогою яких можна вивести якусь загальну формулу, виходячи ... з психотипу людини. Причому обов᾿язково в прив᾿язці до актуальної ситуації, яку переживає сучасний світ, що допомогло визначити деякі кольори й модні палітри останнього часу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Ванна- 2019: нові технології, матеріали й стандарти

      Інтер᾿єрна мода з року в рік зазнає революційних змін, що стосуються не тільки меблів, але і найменших інженерних і архітектурних деталей. Разом із предметами інтер᾿єру й освітленням змінюється сантехніка, зокрема зміни відбуваються у функціоналі та образі душової кімнати. Вона стає зручнішою. В дизайнерські вирішення для душових активно впроваджуються нові технології, матеріали й стандарти. Які ж зміни чекають сучасну душову кімнату в новому році? Ось що з цього приводу кажуть експерти швейцарської  компанії «Geberit», визначаючи п᾿ять  основних тенденцій, які ми побачимо в проектах душових найближчим часом.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Часто кухню вибирають за зовнішністю

     МДФ+пластик чи МДФ фарбований?

    Саме фасади формують загальний стиль і привабливість інтер᾿єру кухонного приміщення. Але незважаючи на широкий вибір матеріалів для фасадної частини кухні, на піку популярності в середній ціновій категорії продовжують залишатися МДФ+пластик та МДФ фарбований. Отже про те, яка кухня краща «пластик» або МДФ фарбований?  До продавців меблів із цим запитанням звертаються в салонах практично кожен день. По суті, питання звучить не зовсім коректно, тому що і в тому і в іншому випадку основою фасаду є МДФ.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інстаграм у ролі продавця

     Влітку минулого року в Інстаграмі був зареєстрований мільярдний користувач. Інстаграм став серйозним майданчиком для просування своєї справи й справжнім бізнес-інструментом.

     Про те, як ним користуватися і збільшити прибутки за допомогою блогу, займаючи при цьому абсолютно будь-яку нішу, розповідає Маргарита Билініна - брендстратег, експерт у темі масових комунікацій, digital-маркетингу та персонального брендінгу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Можна посидіти на голові Платона

      Чилійський дизайнер Себастьян Ерразуріс знову вразив виставкою в лондонській галереї «the David Gill Gallery» (Лондон), представивши колекцію авторських функціональних скульптур під назвою «Functional Sculptures».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Світове меблярство в цілому почувається добре

        Незважаючи на зростання світового виробництва і міжнародної торгівлі меблями, довгострокові стратегії меблевиків повинні враховувати нестабільну торгову й тарифну політику великих держав.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал