Який меблевий кондуктор вибрати?

        Процес складання корпусних меблів передбачає розмітки й свердління технологічних отворів. Для свердлильних операцій використовують меблевий кондуктор, виконаний у вигляді планки з декількома гільзами. Інструмент прикладають до потрібної деталі, свердло вставляють в гільзу, а потім роблять дірки. Шаблон може застосовуватися навіть для свердління отворів в крайках ДСП - його свердло не зіпсує форму й зовнішній вигляд деталей.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Модульність м’яких меблів – нині провідний тренд

      У різні часи люди вважали за краще м’які меблі різних форм, розмірів і конструкцій. Всього за останнє десятиліття переваги споживачів змінювалися від сміливого авангарду до стриманої класики. І хоча сьогодні класика в меблевому стилі є незаперечним лідером, конструкції сучасних меблів все ще дивують.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вигідна вторинність

Поролон вторинного спінювання та його застосування в меблярстві

       Наповнювачі можна назвати визначальними матеріалами для м’яких меблів, зокрема матраців, адже вони визначають не тільки якість готового виробу загалом, а і його ортопедичні властивості. Можна сказати, що багатоваріантність м’яких меблів забезпечується передусім якраз різноманіттям наповнювачів, які пропонує ринок цих матеріалів. Помітним гравцем на вітчизняному ринку є білоцерківська компанія «МКФ».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблевий магазин без продавців

        Європейський ритейлер «Tudecora» відкрив перший в Іспанії цілодобовий меблевий магазин без продавців.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Елізабет» - королева диванів

Може, звучатиме й дещо високопарно, але свою місію столична компанія «Елізабет де ла Вега» бачить у формуванні в користувачів її меблями гарного смаку, в створенні позитивного іміджу вітчизняної меблевої індустрії. Про це ми довідалися під час розмови з її директором Антоном Бестаєвим.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ІНСТАЛЯЦІЯ "СТЕЛЛАЖІ ТІЛА"

Студент Дарра Кейсі придумав проект, який називається, Shelving the Body («Стелажі тіла»). Це дуже оригінальна інсталяція. Проект розвиває тему взаємодії між людьми, поличками і предметами, які на них знаходяться.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ЯКИМ БУДЕ інтер'єр 2019 року?

На початку осені в Фінляндії пройшла виставка дизайну та декору меблів. Аналізуючи її експонати, можна зробити висновки про те, що буде популярним в 2019 р. У пошані – плавні лінії і мінімалізм.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Так зреагував на меблеву моду італійський бренд «Baxter»

        Італійський бренд «Baxter» тонко відчуває й миттєво реагує на моду. Його осінній каталог, який представляє сценографію 2019 року, вийшов в новій палітрі. Акцент як і раніше зроблений на графіку і впізнавані форми mid-century modern, але кварцові та бірюзові відтінки змінили арктичний блакитний, темно-синій, гірчичний, бордовий і сірий.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Дитячі меблі

з масиву чи з ламінованої плити?

Чи мріяли Ви про те, як буде виглядати ліжечко Вашого маленького карапуза? Незважаючи на те, що він, поки що, ще не може ходити, він обходитиме кожен куточок квартири і зробить ретельну  перевірку надійності Вашим меблям.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

У російському Байкалі риба, в українському - шпон

      При слові «Байкал» українським меблярам навряд чи згадується передусім відоме російське озеро – перед їхніми очима постане добротний шпон, адже «Байкал» - знана в галузі компанія, яка може запропонувати будь-який шпон для будь-яких меблевиробних потреб. «Кращих знавців шпону, ніж у «Байкалі», справжніх експертів у тій темі не знайти», -  неодноразово чув від виробників меблів, тож  врешті поспілкувався з ними – Олександром Горбунцовим та Сергієм Яценком.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал