Меблі швидкого монтажу

Є меблі, котрі монтують напрочуд швидко, легко й просто: треба тільки виступ однієї із з’єднувальних деталей вставити в паз іншої. Втім, якщо принцип дії меблевих защіпок легкий, то технологія виконання деяких замкових з’єднань не така вже й проста.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фанера. Меблі. Діти

Останнім часом простежується тенденція до виготовлення меблів із фанери. Передусім до фанерного виконання вдаються виробники дитячих меблів: матеріал екологічніший, ніж ДСП; не обтяжує розмірами, міцний, простіше обробляти тощо. Перевагу фанері як основному меблевому матеріалу віддали, зокрема, столичні компанії «Будівельна зірка», «Indigo Wood» тощо.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Висувні шухляди ArciTech

монтаж швидкий і зручний

Система висувних шухляд ArciTech – не тільки комфортна в користуванні, а й проста та зручна для складання й монтажу. Це наочно продемонстрував працівник представництва «Hettich» в Україні Євген Полюхін.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Торгувати, не працюючи на склад

Один із ефективних інструментів для успішного продажу меблів пропонує компанія «InnovaItalia». Йдеться про візуалізатор, який варто використовувати в магазинах і салонах меблів, передусім дилерських. Про цей програмний продукт та способи його застосування розповідає представник італійської компанії Валеріо Ді Лорето.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Картон замість деревини

Пропозиції майбутнього

Для виробництва меблів у майбутньому замість масивної деревини частіше використовуватимуть матеріали, похідні від неї, зокрема картон. Рівень екологічності таких меблів буде достатнім, а вартість – значно нижчою. Цілком імовірно, що невдовзі картонні меблі стануть альтернативою дерев’яним, пластиковим, штучнокам’яним, скляним і металевим. Ще й з огляду на те, що картон можна легко переробити й повторно використовувати.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Смугасті шафи

Жалюзійні дверцята – це поєднання декорацій і функціональності

Не будемо гадати, чи в моді нині шафи із жалюзійними дверцятами – їх виготовляють, отже, попит вони мають. Такі вентильовані шафи годяться для приміщень громадського користування, наприклад, роздягалень у лазнях чи басейнах, пралень. Але чудово вони вписуються і в інтер’єри житлових приміщень, виконуючи подвійну роль – і функціональну (для вентилювання внутрішнього простору шафи), і декоративну. Дверцятами-жалюзі оснащують шафи для одягу в передпокоях, спальнях, гардеробних. Виготовляють жалюзійні фасади і для кухонних меблів. У Києві компанія «Woodmaker» виготовляє саме такі меблі, про що й розповів нам її представник Олександр Красноперов.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблеве виробництво на лісовій плантації

Відтепер дерев’яні меблі вирощують просто неба

3D-принтер для меблів, у якому вихідними матеріалами є повітря, ґрунт і сонце, впровадив власник компанії «Full Drown» (Великобританія) Гевін Манро. Першу продукцію вирощену на лісовій плантації – стілець і світильник – представлено навесні цього року в музеях Роттердама і Лондона.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Абразивні матеріали на всі випадки шліфування

Окрему групу деревообробних інструментів становлять шліфувальні пристрої та абразивні матеріали для більшості з них. Розкажемо про продукцію двох виробників, яку можна знайти на вітчизняному ринку, про технічні й технологічні особливості окремих зразків такого інструменту чи абразивних матеріалів для нього.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

SICAM набирає обертів

Восьма Міжнародна виставка комплектуючих, фурнітури і напівфабрикатів для меблевої промисловості SICAM, відбудеться в Порденоне з 18 по 21 жовтня 2016 року.
Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Олена Листопад: «МERX» – бути №1!

Якщо вдатися до спортивної аналогії й уявити вітчизняний меблевий ринок боксерським рингом, то «МERX» виступає на ньому в найвищій ваговій категорії, через це й нелегко визначити для нього гідного суперника, – з такого порівняння почав розмову з директором напряму «Меблі для дому та офісу» компанії «МERX» Оленою Листопад, – То як би ви з позиції успішності «MERX» охарактеризували нинішній стан вітчизняного ринку?
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал