…І труби, «начищені» до блиску

Директор компанії «Hermes» – для клієнтів компанії «Золоте Руно»

Компанія «Золоте Руно», котра не вперше презентує свою продукцію на сторінках «Меблевих технологій»*, виготовляє матеріали для шліфування на основі абразивів відомої німецької компанії «Hermes Schleifmittel GmbH». На одному із семінарів, влаштованих «Золотим Руном» для своїх клієнтів, про особливості шліфування і шліфматеріалів розповів безпосередньо директор компанії «Hermes» Детлеф Кляйнворт. У розлогому виступі пан Кляйнворт розглянув різні аспекти шліфування, серед яких – шліфуванні труб, які найчастіше використовують у виготовленні офісних меблів – столів, стільців, крісел.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Сідло у пащі морського хижака

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Мистецтво порядку на кухні

Комплексна система внутрішнього наповнення Tavinea 91 від компанії «Grass» створена для шухляд у меблях для кухонь, ванних і віталень. Вона складається всього із декількох стандартних модулів, але, забезпечуючи безліч комбінацій, дасть змогу організувати внутрішній простір шухляди з урахуванням потреб кожного користувача.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

…І одяг "зійде" вниз

В одній з останніх новинок – системі наповнення для шаф і гардеробних кімнат Servetto від однойменної італійської компанії – гармонійно поєднано інноваційні технології й універсальний сучасний дизайн.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стелажі запозичено в індіанців

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«DREMA», «FURNICA», SOFAB» - зустріч професіоналів

Деревообробна і меблева промисловість відіграє в Польщі важливу роль – обробка деревини дає більш ніж 2% ВВП країни, забезпечує робочі місця для понад 300 тис. осіб. Однак, незважаючи на хороший стан, цей сектор як і раніше потребує натхнення, і, таким чином, - інновацій, професіоналізації і передової практики.
Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

«Raumplus»: 30 років шляху

Німецька компанія «Raumplus» цього року відзначає 30-літній ювілей. За час роботи компанія пройшла багато етапів свого розвитку. З невеликого підприємства, діяльність якого була спрямована на внутрішній ринок Німеччини, компанія «Raumplus» перетворилася на потужний виробничий комплекс, продукція якого визнана найкращою у всьому світі.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фабрика меблів наживо

Проект «DREMA ДІТЯМ» повторно завітає на Міжнародну виставку машин та інструментів для деревообробної і меблевої промисловості «DREMA 2016»! Виготовлені меблі на демонстраційній фабриці меблів будуть передані в дитячі будинки. Виробничий план передбачає виготовлення 25 комплектів меблів для дитячої кімнати, до складу яких входять: ліжко, шафа, стіл.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вітчизняним меблярам – клеї нашого виробника

Нині на ринку вже можна придбати клейові системи української торгової марки. Черкаське ТОВ «Компанія Легіон» як підприємство хімічного спрямування має в широкому асортименті продукції різногалузевого призначення і набір клейових систем, зорієнтованих на меблеве виробництво. Менеджер компанії Дмитро Павленко розповів нашому виданню про можливості використання клеїв у виробництві м’яких меблів, про їхні технічні характеристики.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Обличчям до людей

Огляд меблевих фасадів

Меблеві фасади – комплектуючі, які формують вигляд корпусного меблевого виробу, тож виробники, як і жінки вбрання, оновлюють їх регулярно. На прикладі кількох компаній, які або самі продукують меблеві фасади, або імпортують їх з-за кордону, ознайомимося з модельними новинками сезону.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал