Столи-трансформери

Меблева фабрика «МКМ» виготовляє столи-трансформери: за лічені секунди журнальний стіл можна трансформувати в обідній і навпаки.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фотографії на фасадах викладає «Лукарт», або Дещо про технології фотодруку у меблевому виробництві

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Іван Гринчишин: Новітні склофасади - доступна довершеність краси і практичності

Склофасади компанії «Glass FASAD» із Калуша Івано-Франківської області надійні, безпечні і не мають недоліків, притаманних іншим видам фасадів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Марта Серветник: «Українські меблі й меблі з-за кордону – це різні рівні, але не якості, а сприйняття»

У надбанні українського декоративно-ужиткового мистецтва – чимало речей з елементами орнаменту. Найпопулярніші з них – гуцульські килими з домотканого шерстяного полотна, які використовували як хатній декор чи атрибут обрядових церемоній. Львівський дизайнер Марта Серветник застосовує їх інакше – вінтажними полотнами рослинного орнаменту подекуди із вкрапленням геометричних фігур вона створює проекти м’яких крісел різних стилістичних форм. Візерунок гуцульської верети/килиму ніколи не повторюється, що й робить меблі унікальними.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Юрій Кайгородцев: форму визначає не стиль, а її математична модель

Про використання параметричного дизайну у виробництві унікальних і трендових предметів меблів та інших елементів інтер’єру розповідає одним з піонерів параметричної методології проектування в Україні та співзасновником об’єднання «KARarchitects» Юрій Кайгородцев:
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Розпочалась консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0

1 серпня 2016 р. розпочалась консультативно-навчальна частина проекту Купуймо Разом! 2.0., що проводитиметься на основі матеріалів розміщених на e-Learning платформі [www.kupuimorazom.org.ua/moodle] та під опікою наших експертів: Ренати Марошек та Матеуша Сагана. Проект Купуймо Разом! 2.0 реалізується в рамках програми Польська Допомога фінансованої Міністерством Закордонних Справ Республіки Польща. Головною метою є ознайомлення учасників з ідеєю і методологією створення та розвитку закупівельних груп серед малого та середнього бізнесу. Основним завдянням проекту є передача знань та навиків необхідних для організації та ведення закупівельної групи в Україні, а також вміння передачі здобутого досвіду іншим підприємцям зацікавленим цією темою.
Купуймо разом 2.0

«Hettich»: традиції та інновації

Андреас ГЕТТІХ, голова ради директорів «Hettich Holding GmbH & Co.oHG»:
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чи можуть бути «живими» фасади

Що криється за назвою «живі фасади»? Це – рухомі картинки, тобто відеофасади. Таку продукцію пропонує, зокрема, компанія «Мебельєр».
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як «лофт» зайшов на кухню

Непросте завдання постало перед компанією «Студія меблів Людмили Таланової»: зробити кухню в стилі «лофт» по-домашньому затишною.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Створи кухню своєї мрії!

"Тест-драйв" кухні

Проведіть безкоштовний "тест-драйв" кухні у Львові та Тернополі!
ТзОВ "Неском"