Працювати на зовнішні ринки здатна потужна, стабільна компанія

Досвід успішних компаній – це своєрідний посібник  не тільки для тих, хто тільки розпочинає для шлях у меблевому підприємництві, а й для колег бувалих – щось цінне для себе все одно знайдеш. До числа таких компаній по праву належить і харківська компанія «Instyle», виробник висококласних кухонь. Черговим виявом її успішності стала участь у цьогорічній престижній міжнародній виставці в Ганновері «Іmm Cologne», про що ми розповідали в першій частині нашої розмови з директором «Instyle» Романом Сидоренком. У пропонованій нині другій частині ми з ним говорили про успішність компанії в експортному напрямку її діяльності.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Екомаркування додасть вашим меблям привабливості

      Прагнення людей до збереження свого здоров’я та більш якісних умов сучасного життя мотивує зростання споживчого попиту на натуральне, якісне й більш безпечне. Тому й екологічність виробів, як і харчових продуктів, із кожним роком стає для споживачів все більш значимим орієнтиром, коли приймається рішення про їхнє придбання. І таким орієнтиром є екомаркування продукції згідно з міжнародними екостандартами

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Удосконалюйте свої продажі

Нині для меблевого бізнесу не так складно щось виробити, як продати вироблене. Ті компанії, що мають свої торгові точки, вже відчувають, що їх випереджають інтернет-продажі. Тож пробують й собі обзавестись інтернет- магазином або принаймні надати сайту компанії функцій продавця. Втім, і самі  інтернет-магазини постійно вдосконалюються, збагачуються все новими, просунутішими функціями. Якраз  про них ця наша інформація, котра буде для вас, сподіваємось, не лише пізнавальною, а й корисною в практичній площині.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інструмент «LEUCO» – це європейська якість деревообробки в українських реаліях

Тема деревообробного інструментарію може бути не тільки технічною, технологічною, а й світоглядною, філософською, що підтверджує розмова із Максимом Латком, директором компанії «Лойко Україна», українського представництва всесвітньо відомого німецького виробника широкого спектра пристроїв для оброблення різних матеріалів.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

«Розумні» меблі тіснять традиційні

       Згідно з дослідженням, проведеним минулого року, світовий ринок «розумних» меблів звиросте до 2026 року на 21,8% і становитиме  794,8 млн. доларів. Таке зростання тісно повʼязане із загальною тенденцією автоматизації житлового та офісного простору. Часто під поняттям «розумні меблі» прозуміють меблі, оснащені механізмами трансформації для зміни їхніх форм, розмірів чи призначення. Але поняття «розумні меблі» значно ширше й, можна сказати, глибше, можливість трансформуватися  - лише одна із їхніх ознак.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Пропонують митне полегшення. Але не всім

         Тих експортерів та імпортерів, що ведуть бізнес у меблевій галузі й зазнають митних утисків  та інших незручностей, про що ми неодноразово писали, можемо надихнути певним оптимізмом. В Україні хочуть радикально переписати митні правила, дозволивши обраним компаніям уникати клопітних митних процедур. Вантажі із спеціальними пломбами будуть перетинати кордон, не затримуючись. Такі нововведення пропонує законопроект №7473, який уже прийнятий Верховною Радою в першому читанні.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Стає модним готувати на вишуканих кухнях

       До таких кухонь, безсумнівно, належить також інноваційна модель Grangusto від неймовірно талановитого й іменитого французького дизайнера Марка Садлера, яку він створив для італійської компанії «Riva 1920» і яка стала голосною премʼєрою минулого року в світі найпомітніших меблевих досягнень.

      Ми розповідаємо й показуємо її, аби українські меблярі були в курсі світових трендів і рівняли свої вироби на творіння світових авторитетів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі, що гармонують і з місячним ландшафтом

       Меблярі всього світу з нетерпінням чекають на головну подію року – Міланський меблевий сезон, до якого залишилося лише два тижні. Чимало й українських представників меблевого бізнесу й дизайнерського загалу їдуть на міланський форум, аби збагатитися новою енергією меблетворення, надихнутися оригінальними ідеями від світових авторитетів, котрі приберігають їх, аби вразити публіку на «Salon Internazionale Del Mobile».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Експортні шляхи можуть бути геть непередбачуваними

Як шляхи Господні несповідимі, так і шляхи експортні. У цьому ми ще раз переконалися, коли експортну історію своєї компанії «Varenycia Manufacture» розповів її власник Андрій Варениця.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ЄБРР запустив для українського бізнесу кредитну програму в гривні

 

       Українським компаніям обіцяють довгострокове фінансування та європейські гранти. Втім, це не тільки обіцянки і не далека перспектива. Декілька компаній меблевого бізнесу уже скористалися такою нагодою й отримали відчутну грантову підтримку для розширення й розвитку своїх компаній.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал