Інноваційна фурнітура для створення якісних меблів

Що демонстрував «Hettich» на цьогорічних виставках

 

          Демонстрував як уже добре зарекомендовані продукти, так й інноваційні розробки компанії для виробників меблів для традиційних домашніх зон: кухні, передпокою, вітальні, ванної кімнати та спальні.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Переможців дизайн-конкурсу випробували ще раз

Зазвичай на конкурсах оголошенням переможців все й закінчується, але на «International Design Award 2018» було інакше. Із 1 360 робіт журі обрало три найкращі. Після цього «Hettich» і «Rehau» запросили лауреатів на ексклюзивний майстер-клас у віденську дизайн-майстерню «Maker Austria».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Кругосвітня гастроль легендарного крісла

       У листопаді минуло 60 років, як  Арне Якобсен - архітектор, дизайнер й один з основоположників данського функціоналізму - представив перший в світі дизайн-готель «SAS Royal Hotel». Архітектурний шедевр розташований у центрі Копенгагена й нині іменується «Radisson Blu Royal Hotel».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Експортні перспективи для українських меблярів

Поляк Річард Ліпінський, який є власником  компанії «HZ Richard» та президентом «Klaster Polskich Producentow Mebli Sp.zo.o», запропонував українським меблярам ще одну можливість експортних продажів їхньої продукції.     

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інстаграм як інструмент продажів

Улітку в Інстаграме був зареєстрований мільярдний користувач, адже Інстаграм став серйозним майданчиком для просування своєї справи і справжнім бізнес-інструментом.

      Про те, як ним користуватися й збільшити прибутки за допомогою блогу, займаючи при цьому абсолютно будь-яку нішу, розповідає Маргарита Билініна - брендстратег, експерт в темі масових комунікацій, digital-маркетингу й персонального брендінгу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Дизайн повинен мати «предків»

          У рамках київської осінньої меблевої виставки відомий український дизайнер Віталій Івахов провів майстер-клас, розповідаючи не тільки, як треба проектувати меблі, а як він їх сам проектує. Розповів на прикладі співпраці з відомим виробником м’якких меблів – компанією «Елізабет де ла Вега».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

10 головних меблевих трендів 2019 року

        У меблевій моді легко помилитися: а помилишся, то продукуватимеш те, що не викличе інтересу. Щоб допомогти вам розібратися в меблевих тенденціях, журнал «ELLE DЕCORATION» з’ясував, що буде найчастіше з’являтися в інтер’єрах  наступного року.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Британці шукають в Україні партнерів

      Британський імпортер зацікавлений у партнерстві з висококваліфікованим українськими виробниками оббивальних матеріалів, дерев’яних корпусних меблів та ліжок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Конкуренція, яка лякає тільки слабких

У вітчизняному меблярському середовищі переважно занепокоєне очікування заявленого на наступний рік приходу на український ринок світового меблевого гіганту – шведського концерну «ІКЕА». Втім, як відомо, не такий страшний чорт, як його малюють. У цьому переконує й ветеран шведської компанії, авторитетний експерт меблевої галузі Леннарт Дальгрен в інтерв’ю, яке він дав, коли «ІКЕА» почала експансію на російський ринок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Квартира починається з передпокою

Правила підбору меблів для передпокою

Багато хто вважає саме передпокій особою всього будинку, оскільки, заходячи в будинок, гість, в першу чергу, потрапляє в цю кімнату, де формується думка не стільки про красу і затишок будинку, скільки про особисті якості його господарів. Проте, функції передпокої не обмежуються лише красою і першим враженням.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал