Тісна співпраця забудовників із меблярами й дизайнерами – тренд, який вже стукає в наші двері

Українські  меблярі, маючи за приклад українсько-ізраїльський проект поквартирного вмеблювання ізраїльських новобудов українськими меблями, про що ми нещодавно докладно писали, мають намір, що називається, прищепити його й на українському грунті. І першим кроком на цьому шляху було проведення з ініціативи Української асоціації меблярів панельної дискусії на цю тему, до участі в якій, крім меблевиків, запросили архітекторів та дизайнерів, забудовників та девелоперів.  Пропонуємо їхні міркування з цього приводу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Секретами опорядження ділилися із студентами

Один із напрямків діяльності Української асоціації меблевиків – своїми можливостями долучитися до справи підготовки кадрів для галузі, адже кадровий голод нині – досить суттєвий негаразд на шляху її розвитку. Для цього у структурі УАМ створено профільну платформу, яка одразу ж дієво взялася засвідчувати свою потрібність. Зокрема налагодженням контактів і навіть співпраці членів Асоціації з профільними навчальними закладами, що є обопільно вигідним. Меблярі та постачальники матеріалів та комплектуючих діляться із студентами практичним досвідом у меблярській справі, проводять майстер-класи з різної тематики, які сприяють глибшому опануванню обраного ними фаху, а разом із тим і придивляються до студентської молоді з метою в подальшому запросити кращих, тих, у кому вже проглядається потенціал класного фахівця, до себе на роботу.

Перший такий захід відбувся на кафедрі технологій та дизайну виробів із деревини Національного університету біоресурсів та природокористування, й ось що про нього розповіла нам старший викладач кафедри Ольга Баранова.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Роялті з позицій виробника й дизайнера

     У рамках весняної меблевої виставки Українська асоціація меблевиків провела ряд заходів. Як для виробників меблів, так і дизайнерів. Один із них – воркшоп на тему «Як заробляти royalty».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблярі, допомагаючи освітянам, ви посприяєте й собі

Українське меблярство зазнає чимало скрут і перешкод на шляху свого розвитку, але радує те, що має прагнення й потенцію потроху їх долати. Підтвердимо це прикладом того, як з ініціативи Української асоціації меблевиків започатковується подолання однієї з дошкульних проблем, котра серйозно заважає галузі, - і це нестача кваліфікованих кадрів, передусім молодих.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Українські меблі для ізраїльських новобудов

Українська асоціація меблярів здійснила справжній прорив у своїй зовнішньоекономічній, експортній  діяльності, взявши в кінці минулого року участь кількома компаніями в урядовій торговій місії до Ізраїлю, в результаті чого укладено угоду із крупним тамтешнім забудовником на комплексне вмеблювання українськими компаніями трьох тисяч квартир у споруджуваних ним новобудовах.

Таку вагому для вітчизняної меблевої галузі інформацію ми вже оприлюднювали. У цій же більш докладно розповімо про названий успіх, взявши в співрозмовники Дмитра Патіса, який в УАМ очолює експортну платформу й став по суті натхненником і в практичному сенсі промоутером такої українсько-ізраїльської співпраці.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Деревообробка 2019

Міжнародна виставка «Деревообробка» відбудеться  вже у двадцять другий  раз, і цілком природно, що за цей час вона здобула популярність і визнання серед гравців ринку. Цьогоріч захід запланований на 14-17 травня і традиційно у м. Львові.  Лише інноваційні рішення, цікаві бізнес-пропозиції, корисні майстер-класи і продуктивні зустрічі чекають як учасників так і відвідувачів виставки.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

СТІЛ, який ховає ДРОТИ

Сучасний офіс складно уявити без численної техніки: комп'ютери, стаціонарні телефонии тощо. Все це передбачає наявність великої кількості дротів. Вони можуть переплітатися дуже химерним чином. Це виглядає досить непрезентабельно. І, коли необхідно знайти потрібний кабель, з'являються проблеми.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Сидіть красиво

професійний гід по вибору крісла

Якщо вам потрібен свій затишний куточок, щоб згорнутися клубочком з улюбленою книгою, ідеальний завершальний штрих у вітальні або яскравий акцент, щоб прикрасити нудний кут, то крісло - це універсальний предмет меблів, який може виконувати безліч різних функцій в будинку.

Це також можливість проявити трохи егоїзму. На відміну від покупки дивана, де основна увага приділяється забезпеченню комфорту для всієї сім'ї, вибір крісла дозволяє вам втілити свої переваги і бажання. До того ж, це найкращий варіант, якщо вам хочеться експериментувати з кольором, візерунком або формою.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Підсолодили» чергове підвищення тарифів

     «Укрзалізниця» відкоригувала у фінплані на 2019 рік індексацію тарифів на вантажоперевезення у бік зниження, пропонуючи підвищити їх із 1 лютого на 14,2% замість раніше анонсованих 16,6%.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Не вартість, а габарити й вага перевезень через кордон матимуть значення

       Згідно із законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України» та деякими законодавчими актами України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень торік внесені зміни щодо порядку та розміру ставок ввізного мита на товари, які переміщуються або пересилаються через кордон.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал