Стримана класика й мінімалістичний модерн

          Анна Чумак – старший дизайнер компанії «Maestro Kitchen». На київському весняному меблевому форумі «KIFF 2018» вона отримала дизайнерську нагороду престижного конкурсу «Меблевик року» за дизайн і креативність при розробці моделей кухонь. Якраз  ці моделі, які принесли молодому дизайнеру визнання авторитетного журі конкурсу, й демонструвалися на стенді компанії й про їхні дизайнерську й конструкторські особливості ми й попросили розповісти Анну Чумак.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Все краще – дітям!

За радянських часів був такий розхожий лозунг. Не знаю, чи пам’ятають про це в столичній компанії «Atelier Lilu», але точно ним керуються в своїй меблетворчості. Якщо охарактеризувати їхні дитячі м’які меблі одним словом, то вони справді шикарні.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фахівці «Felder» діагностуватимуть продане обладнання безпосередньо з Австрії

        Здавалося б, сучасне деревообробне обладнання настільки досконале, що придумати щось ще суттєве для покращення існуючих моделей найближчим часом навряд чи вдасться. Але інженери та конструктори знаної австрійської верстатобудівної компанії «Felder» іншої думки. І на підтвердження цього створили не тільки покращений варіант успішної моделі, а верстат нового покоління.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Прагнути взяти участь в міланській виставці власним стендом – серйозний виклик

              На початку року компанії «Еліо Україна», відомий вітчизняний виробник кухонних меблів, вдруге взяла участь у престижній європейській виставці. Торік це була кельнська «LivingKitchen» що є частиною виставки «IMM Cologne»,  цьогоріч - «EuroCucina FTK – Technology for the Kitchen», що проводилася в рамках відомого міланського меблевого форуму  «iSaloni.  Участь українського виробника в престижній італійській виставці була не менш успішною, ніж у німецькій, але більш престижнішою, запевняє власник і керівник компанії «Еліо Україна» Юрій Коростильов. Він ділиться досвідом експонента меблевого форуму світового рівня, який значною мірою вже реалізував свої амбітні експортні наміри.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Усунути вади проблемних плит зможуть спеціальні вирівнюючі матеріали

         Доволі часто виробники меблів, що працюють в економ-сегменті, мають таку прикрість, як сколи на плитних матеріалах, якими послуговуються, та їхні  нерівності. Причини різні, але найчастіше низька якість  плит є наслідком використання сирої або й загалом низькосортної сировини. Втім, знайдено спосіб, як зарадити користувачам такими плитними матеріалами. На ринку існує ряд продуктів, які допоможуть меблярям та й самим виробникам деревних плит легко перетворити низькосортні матеріали в продукцію з більш високою доданою вартістю.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Якщо погано продаються елітні меблі

Ситуація,може, й не зовсім типова, але цілком вірогідна:  елітний  меблевий салон (в основному наповнений меблями з Італії та інших країн Європи), фірма - лідер на своєму ринку (обласний центр, населення десь 300 - 400 тисяч, плюс околиці). Шоу-руми, сервіс - все на вищому рівні. Ціни, до речі, теж. Частина меблів «із виставки» продається у відносно адекватні терміни - 2-3 місяці після розміщення в торговому залі, але деякі моделі не продаються роками. Як їх спродати нарешті?

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

HPL-панелі FunderМax відкривають перед меблярами нові можливості

            Австрійська компанія «FunderMax» відома виробництвом однойменних HPL-панелей, котрі  завдяки своїм відмінним якостям знаходять все більше застосування не тільки в будівництві (екстер’єрному та інтер’єрному використанні), а й у меблярстві – для виготовлення стільниць для столів різного призначення, кухонних гарнітурів і фартухів, офісних меблів, меблів спеціального призначення, стільниць для меблів ванної кімнати  тощо.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Нова методика наповнення м’яких меблів

      Виробникам м’яких меблів і матраців буде цікавим текстильне ноу-хау компанії «Термопол»  -  наповнення м’яких меблів за «касетної» методикою.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Сім-сім, відчинися» - й експортні можливості відкриваються

Аксіома: продати товар інколи важче, ніж його виробити. І меблярі це добре знають, для багатьох із них така проблема - справді головний біль. Але часто вони не знають, що нині насправді є значно більше можливостей реалізувати свою продукцію, ніж вони уявляють. І в одній із публікацій наступного номера журналу «Меблеві технології»  ми розповімо про один із ефективних каналів продажів, яким українські меблярі поки що послуговуються мало. Мова піде про китайський торговий портал «Alibaba», про який розповість представник його українського офісу Павло Ковтуненко.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вибирати меблі із планшетом у руках

       Компанія «Leroy Merlin» випустила нову версію мобільного застосування для iOS, в якій використала технологію доданої реальності Apple ARKit SDK. Додаток розраховане на iPhone та iPad. Додаток дозволить користувачам «приміряти» до свого інтер’єру декоративні товари, а також деякі предмети меблів і техніки з асортименту «Leroy Merlin».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал