StiyStil привчає працювати стоячи

Ми проводимо все більше часу сидячи. Причому ще з раннього, шкільного віку. Сидячи працюємо, відпочиваємо, розважаємося 6, 8, 10, а інколи 12 годин на день.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

З чим ідемо до завершення проекту

На горизонті вже видніється кінець трирічного шляху, що пройшов проект «Купуймо разом! 2.0» в Україні, який реалізовується за практичного сприяння програми МЗС Польщі «Польська допомога». Завершальним акордом стане підсумкова конференція, що планується на 4 грудня. Місце проведення – Київ.

Купуймо разом 2.0

ЄБРР: кредит для меблярів

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділив кредит у 12 мільйонів доларів найбільшому виробнику меблів в Азербайджані - компанії Embawood.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Шафи-купе: як визначитися з габаритами

Максимальна довжина шафи-купе не обмежена! Дверей купе у виробі може бути довільна кількість. Оптимальна ширина дверей купе 70-90 см.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА “EUROAGRO” 2017

28-30 листопада 2017 року

Від імені організаторів щиро запрошуємо на Міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO», що відбудеться 28-30 листопада 2017 року у Львові (Виставковий центр «Південний – EXPO», Львів, вул. Щирецька 36). Виставка відбувається вдруге та є яскравим прикладом співпраці 2-х країн (Польщі та України) в агропромисловому секторі. Організатори Kielce Targi S.A. (Польща) і ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна) об’єднали свої зусилля задля реалізації успішної та неординарної агропромислової події на теренах Західної України. 
 
Купуймо разом 2.0

Як стиль «Прованс» впровадити в сучасний інтер’єр

Французька інтерпретація стилю кантрі під назвою прованс подобається багатьом завдяки його легкості, повітряності, великій кількості світла у приміщенні. У ньому гармонійно поєднуються французька розкіш та сільська простота. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Андрій Завальнюк: «З новими планами та ідеями – до світлого майбутнього»

Під час конференції «Стратегія розвитку українських меблевиків на внутрішніх і зовнішніх ринках» президент УАМ Андрій Завальнюк озвучив перспективи розвитку меблевого ринку. Далі – пряма мова.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі під замовлення: чи потрібна розробка технічного завдання?

Технічне завдання - закон для розробника меблевих проектів. У процесі розробки - це основний документ, яким він повинен керуватися. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Двісті компаній «роблять погоду» на світовому меблевому ринку

Центр промислових досліджень CSIL опублікував звіт «200 кращих виробників меблів у світі», згідно з яким 23% загального обсягу виробництва меблевої продукції по всьому світу забезпечує ця група.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Аби відкладена покупка не стала для меблевого салону втраченою

На шляху потенційного клієнта будь-якого меблевого салону виникає чимало перешкод, спіткнувшись об які він згодом звертається до конкурентам. Що це за перешкоди і як їх усунути?

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал