Аби перемога в тендерах була завжди за вами

      Українська асоціація меблевиків та її виконавчий орган розширюють і поглиблюють комплекс інформаційно-навчальних заходів у рамках грантового проекту Tender Together «Підвищення рівня співпраці та довіри за спільної участі в міжнародних і національних державних закупівлях», що реалізується за підтримки Швейцарського бюро співробітництва в Україні. Черговим заходом  став дводенний семінар з означеної проблематики.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

В Європу «в’їхали» на більярдних столах

Образно кажучи, саме так. Саме такий початок має експортна складова компанії «WOODWERK», про яку  ми зараз і розповімо з допомогою її керівника Артура Пономаренка.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Про свято й будні меблярів

      Українська асоціація меблевиків, будучи їхнім голосом, у відповідності із своєю місією - створення кращого меблевого середовища в країні - подала клопотання до Президента України з проханням запровадити професійне свято - День меблевика й попросила датувати його останньою суботою січня.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Або скорочувати виробництво та працівників, або освоювати нові ринки

 Називаючи свою продукцію «меблі як мистецтво» (це про білоцерківську компанію «РКБ»), гріх обмежувати її тільки внутрішнім ринком. Її керівник Олександр Бадзюк і без нас те розуміє. Як саме розуміє, ми зараз і розповімо. Точніше: розповість він сам.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблева мода: нове – насправді призабуте старе

     Де формуються завтрашні тенденції меблярства? Звісно, на авторитетних  міжнародних виставках, де визнані законодавці моди й креативні новачки представляють новинки майбутнього року, що дають новий імпульс для меблевого ринку.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Якщо вам не позичати креативності

Для тих, хто створює експортні продукти або послуги, буде цікавою й корисною пропозиція сектору креативних індустрій Ексопртної стратегії України  в рамках проекту GIZ «Підтримка рамкових умов для торгівлі в Україні», бенефіціар якого Міністерство економічного розвитку й торгівлі України.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як продавати меблі арабським шейхам

      Вихід на зовнішні ринки успішних меблевих компаній багато в чому типовий, але все ж таки кожен меблевиробник торує власний експортний шлях. Як і столична компанія «МІRТ». Комерційний директор Олександр Ющенко розповів нам, як і куди пролягли її експортні путі.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Інспектори Держпраці тепер діятимуть за законом, та все ж…

У багатьох меблевих компаній знайдеться чимало претензій до інспекторів  Державної служби України з питань праці  - часто й безцеремонно вони доймають своїми несподіваними візитами й перевірками. Ситуація ніби покращується. Після скасування судом старого порядку перевірок відомством розроблені нові порядки перевірок роботодавців та накладення штрафів за порушення законодавства про працю. Тепер інспектори повинні керуватися чинним  Законом №877 «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», який дає роз’яснення, чого інспекторам робити не можна та які гарантії є у суб’єкта господарювання.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Оновлена «КиївЕкспоПлаза» готується до нової меблевої виставки

Якщо направду, то справжня подія навіть не та, яку організувала й провела Українська асоціація меблевиків на новій заміській локації виставкового центру «КиївЕкспоПлаза», а та, що відбудеться тут через рік. Власне, гостинна вечірка УАМ, яку чомусь позначили по-ненашеньки WELCOME PARTY УАМ, якраз і задумувалася для анонсування черезрічної події, яка буде справді дуже значимою не тільки для Асоціації, а й для всієї меблевої галузі України. І це – нова меблева виставка «FURNITURE OF UKRAINE».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Модерн-Експо» робить все, що потрібно ритейлу

       Відвідування правлінням Української асоціації меблевиків компаній (значною мірою регіональних), у яких є чому повчитися в організації  виробництва і яким є що показати колегам, зазвичай виходить за гостювально-екскурсійні рамки й набуває масштабу гарно спланованого й неформально проведеного ділового заходу, на якому обговорюються теми, актуальні для діяльності всієї Асоціації. Саме тому разом із членами правління в таких поїздках і відвідинах незмінно беруть участь і представники інших компаній, яким цікаво й корисно побувати у колег,які кращі в своїй справі. Власне, з цією метою й організовує Асоціація  подібні заходи.  Один із таких меблярських «десантів» не так давно висадився на території луцької компанії «Модерн- Експо Груп». Про цю подію й буде наша розповідь.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал