Запрошуємо відвідати Cefla Live 18-19-20 жовтня 2017

З 18 до 20 жовтня 2017 року в місті Імола (Італія) в лабораторії лідера з виробницва лакувального обладнання компанії Cefla, відбуватимуться дні відкритих дверей «Cefla Live 2017». Це можливість протестувати, побачити та відчути рішення та технології опорядження від компанії Cefla. 

Cefla Finishing Group представник в Україні

Контейнери для сміття

ЧИСТОТА В ДОМІ, ЗРУЧНІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ТОВ «Гефелє Україна»

Кайдзен, що допоміг експорту зрости на 30%

Експортний контракт – мрія багатьох вітчизняних виробників. Проте не одному такий контракт замість омріяних «золотих гір» завдає чимало труднощів і фінансових втрат. З’ясувалося, що аби працювати із європейськими компаніями, потрібні організаційні навики та правильні внутрішні процеси.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Просто не означає нудно

Хто сказав, що білий – це «лікарняний» колір, а мінімалізм – безликий і не криє в собі індивідуальності? Модульна колекція меблів Azteca спростовує цю думку і відображає нові тенденції меблевої моди.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

IKEA змінила підхід до реклами

Шведська компанія у популяризації своїх шаф, ліжок і ковдр опублікувала рекламний ролик тривалістю майже в півгодини, використавши популярну на YouTube технологію ASMR.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Закордонні бізнесмени шукають партнерів

Як ми вже повідомляли, Офіс із просування експорту в Україні та Українська асоціація меблевиків взялися створювати Кластер українських експортерів меблів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Лавка кольору дощу

Голландський дизайнер Йолан ван дер Віел створив водяну лавку з десятків труб, які зберігають краплі дощу і вони циркулюють по трубах. Від цього видовища захоплює подих!

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Найбільший виробник і експортер меблів – Китай

З 2000 року «World Furniture Outlook» є флагманським виданням CSIL про стан та перспективи розвитку меблевої галузі. Воно висвітлює виробництво, споживання, імпорт та експорт меблів широкого кола країн. Якщо раніше кількість країн, які охоплював звіт, поступово збільшувалася з 50 до 70, то тепер, після 16 успішних років з липня 2017 року видання CSIL «World Furniture Outlook» налічує 100 країн.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

А ви хотіли б такий стілець у офісі?

Офісні крісла нечасто є вишуканими, оскільки перш за все вони мають бути ергономічними та зручними. Випускниця Королівського коледжу мистецтв та дизайнер Андреа Местре вирішила це змінити і спроектувала стілець, який не тільки поєднує непоєднуване, а й відповідає вимогам сталості.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Незвичні лавки із "паркоматами"

У Китаї багато паркових лавок, котрі самі зганяють тих, хто на них надто засидівся.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал