Працювати менше – встигати більше

        П’ять корисних порад від співзасновника digital-агентства «Web Profits»  Суджана Пателя з приводу того, як витрачати на роботу менше часу, але при цьому все встигати.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Де вузько, там карго

       Карго для кухонь - безвідмовні системи для тумб із вузькими й середніми фасадами.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Удосконалені шліфувальні технології

       «Turbosand» є одним із брендів каліфорнійського орієнтованого на деревообробку машинобудівника  - компанії «Voorwood». У рамках бренду пропонуються вдосконалені шліфувальні технології для деревообробки. Вони прийнятні для всіх сучасних верстатів - від стрічкових шліфмашин до верстатів із числовим програмним керуванням. За допомогою цих технологій профілюються крайки дверних полотен і панелей оздоблення інтер’єрів, шліфуються пази й реалізуються різного роду декоративні функції.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Деревообробні інструменти керуватимуть виробництвом

       Нова ера виробництва, а це Industry 4.0 і The Smart Factory, відкриває нові можливості як для виконання виробничих процесів, так і для використовуваних в них інструментів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як знайти продавця-консультанта для меблевого салону

       Погодьтеся, що обличчям меблевого салону або магазину передусім є продавці-консультанти. Тож досвідчений рекрутер Юлія Лайло, розказує, як підбирати персонал для роботи в меблевій сфері, а також, що вимагається від  претендента при проходженні співбесіди.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

З Асоціацією розпрощалися…

        Від незгодних результатом останнього з’їзду надійшов лист із повідомленням про те, що кардинальним виявом їхньої незгоди є вихід із складу Української асоціації меблевиків.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«IKEA» розселила літературних героїв

           Шведський   меблевий гігант представив каталог 2018 року, а разом з ним і концепцію нової комунікаційної кампанії, частиною якої став літературний проект під назвою «Такого помешкання ви не бачили».  Представники пояснили, що було вирішено по-новому подивитися на облаштування будинку й на життя в ньому. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Компанія «Husqvarna» презентувала нове покоління бензопилок

 

       Це сталося на міжнародній лісовій виставці «Forstmesse» в Швейцарії (м. Люцерн).

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Держава підставила експортерам плече

       Про це давно мріють українські меблярі, а от білоруські в цьому відношенні в кращій ситуації. Там при Міністерстві закордонних справ створений Національний центр маркетингу і конюнктури цін, який і займається таким сприянням. Досвід сусідів про якій розповів очільник  Центу Валерій Садохо, був би корисним і нашим можновладцям.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

УАМ: зміна поколінь. «Динозаври» «не вижили»

 Не знаю достеменно всієї історії Української  асоціації меблярів, втім гадаю, що подія, датована 18 травня 2018 року, з розряду особливих, без перебільшення доленосних для організації. По-перше, в один день підряд проводилися два з’їди – позачерговий і черговий звітно-виборний, по-друге, почавшись опівдні, ця «пісня» затяглася далеко за північ, по-третє й найголовніше, в результаті відбулася докорінна зміна керівництва УАМ – тобто всього складу правління й президента.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал