«Елізабет» - королева диванів

Може, звучатиме й дещо високопарно, але свою місію столична компанія «Елізабет де ла Вега» бачить у формуванні в користувачів її меблями гарного смаку, в створенні позитивного іміджу вітчизняної меблевої індустрії. Про це ми довідалися під час розмови з її директором Антоном Бестаєвим.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ІНСТАЛЯЦІЯ "СТЕЛЛАЖІ ТІЛА"

Студент Дарра Кейсі придумав проект, який називається, Shelving the Body («Стелажі тіла»). Це дуже оригінальна інсталяція. Проект розвиває тему взаємодії між людьми, поличками і предметами, які на них знаходяться.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

ЯКИМ БУДЕ інтер'єр 2019 року?

На початку осені в Фінляндії пройшла виставка дизайну та декору меблів. Аналізуючи її експонати, можна зробити висновки про те, що буде популярним в 2019 р. У пошані – плавні лінії і мінімалізм.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Так зреагував на меблеву моду італійський бренд «Baxter»

        Італійський бренд «Baxter» тонко відчуває й миттєво реагує на моду. Його осінній каталог, який представляє сценографію 2019 року, вийшов в новій палітрі. Акцент як і раніше зроблений на графіку і впізнавані форми mid-century modern, але кварцові та бірюзові відтінки змінили арктичний блакитний, темно-синій, гірчичний, бордовий і сірий.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Дитячі меблі

з масиву чи з ламінованої плити?

Чи мріяли Ви про те, як буде виглядати ліжечко Вашого маленького карапуза? Незважаючи на те, що він, поки що, ще не може ходити, він обходитиме кожен куточок квартири і зробить ретельну  перевірку надійності Вашим меблям.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

У російському Байкалі риба, в українському - шпон

      При слові «Байкал» українським меблярам навряд чи згадується передусім відоме російське озеро – перед їхніми очима постане добротний шпон, адже «Байкал» - знана в галузі компанія, яка може запропонувати будь-який шпон для будь-яких меблевиробних потреб. «Кращих знавців шпону, ніж у «Байкалі», справжніх експертів у тій темі не знайти», -  неодноразово чув від виробників меблів, тож  врешті поспілкувався з ними – Олександром Горбунцовим та Сергієм Яценком.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Синхронізований пластик найкращим чином імітує натуральність

Дизайнери всього світу високо цінують не тільки декор меблевої поверхні, але і його фактуру. Саме тому з’явилася технологія виробництва так званих синхронізованих поверхонь.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

СТИЛЬНІ ЕЛЕМЕНТИ ДЕКОРУ З ДЕРЕВИНИ, ЯКІ МОЖНА ЗРОБИТИ САМОМУ

Як відомо, натуральне дерево завжди в моді. Сучасні дизайнери раз у раз в своїх колекціях повертаються до цього матеріалу. Адже дерево створює в інтер'єрі особливу теплу атмосферу. У статті представлено 20 чудових елементів декору, які цілком можна зробити своїми руками.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Очевидний секрет італійської завіси

Інноваційна невидима завіса SECRET італійського виробництва унікальна тим, що обидві її частини  врізаються в дно і дах корпусу шафи й тим самим забезпечують максимальний доступ до її внутрішнього простору.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Нью-Йорк насолоджувався різностильовим дизайном

        Представники п’ятдесяти п’яти галерей з різних країн світу приїхали в Нью-Йорк в якості учасників виставки «The Salon Art + Design», яка пройшла з 8 по 12 листопада.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал