Якісно обробити можна тільки чисті плити

Компанія Wandres GmbH micro-cleaning виробляє системи очищення тривалого терміну експлуатації в умовах промислового меблевого виробництва.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Кухонні мийки

Кухонні мийки можуть бути різними, хоча й виконують одну функцію. Що сьогодні пропонують виробники та яким варіантам віддають переваги покупці?
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Проектування кухонь: естетика й функціональність

Роботу над дизайном кухні треба розпочинати з розуміння людей, які будуть жити й користуватися цими меблями. Дуже важливо зрозуміти головний пріоритет, на який орієнтується замовник.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Так торгують матрацами в Америці

Ринок товарів для сну у США надзвичайно перенасичений. Основна конкурентна боротьба в індустрії давно вже перемістилася з сфери створення продукту в сферу технологій продажу й маркетингу.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Аби кухонна стільниця «порозумнішала»

Для бажаючих доповнити інтер’єр будинку сучасними смарт-технологіями є хороший варіант - розумна кухонна стільниця Tuler від італійської студії Tipic.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Зупинка громадського транспорту з дорогим диваном

У Мінську зупинка біля станції метро «Уручча» перетворилb на справжню зону відпочинку із світлими фіранками, килимом, кавовим столиком і шикарним м’яким диваном жовтого кольору.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Чи «віджили своє» меблеві шканти?

Меблеві засоби з’єднання, хоча й не дуже часто, та все ж поповнюються новими пристосуваннями – оригінальнішої конструкції, надійнішими та функціональнішими. То, може, вже пора списувати як анахронізм із простий дерев’яний меблевий шкант?
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Перспективи меблевої біржі

Мета проекту LinkMebel - налагодити якісний, прозорий і цивілізований контакт між покупцем і продавцем меблів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Літаки – на меблі!

Англійська дизайн-студія Fallen Furniture славиться своїм трохи незвичним підходом до виробництва меблів, який полягає у використанні списаних і перероблених деталей цивільних і військових літаків.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

30 кращих українських меблевих фабрик

За версією довідника FID

Меблева промисловість в Україні набирає обертів, і гідних уваги меблевих фабрик на вітчизняному ринку стає все більше. Редакція інтернет-резурсу FID склала список українських виробників меблів на будь-який смак та колір.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал