Підсумки роботи деревообробних підрозділів лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ за 2019 рік

За 2019 рік підприємствами Львівського ОУЛМГ  перероблено  187,4 тис. м3 деревини. Враховуючи пониження цін та лісо- та пило-продукцію та зниження попиту на продукцію, деревообробними підрозділами лісогосподарських підприємств Львівського ОУЛМГ було випущено продукції на 264,7 млн.грн., що на 10,2 млн.грн. менше, ніж за 2018 р.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

УАМівці на виставці «іmm Cologne

   Делегація Української Асоціації меблевиків, повернулася з Кельна, де завершилася  традиційна зимова виставка «іmm Cologne». Повернулася не тільки з хорошими враженнями від побаченого на цьому престижному меблевому форумі, не лише з надбаними корисними знайомствами, а й із результатами, на які розраховувала  та котрі повинні прислужитися українським меблярам. Отже коротко про це розповідь виконавчого директора УАМ Валентини Храбан.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Оголошено фокусні теми LIGNA 2021

Організатори виставки LIGNA оголосили ключові теми виставки, яка пройде з 10 по 14 травня 2021 року в Ганновері, Німеччина. На цей раз виставка буде присвячена цифровому перетворенню деревообробної промисловості, виробничим процесам дерев'яного домобудування і біоекономіці. Ці три фокусні теми будуть відображені на окремих виставкових стендах, а також на різних форумах, спеціальних виставках і екскурсіях LIGNA.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Нова спільнота для меблевиків і столярів (СМС) !!!

Приєднуйтеся до нової спільноти у Фейсбук! Сьогодні побачила світ Спільнота Меблевиків  і Столярів (СМС) Метою спільноти є допомогти виробникам меблів та столярних виробів знайти нові ідеї та відповіді на питання щодо розвитку виробництва, пошуку нових ринків, тенденцій дизайну та настроїв споживачів.У нашій групі вітаються:

1) Запитання та дискусії щодо вирішення виробничих і маркетингових завдань.

2) Запити КУПЛЮ на меблеву чи столярну продукцію, обладнання чи інструмент, матеріали чи комплектуючі.

3) Кращі взірці меблів, проектів меблів, столярки, інтер’єрних рішень, якими можна гордитися та які надихають до нових звершень учасників спільноти.

4) Інформація про події для меблевиків та столярів.

5) Обладнання, інструмент, матеріали та комплектуючі тільки за згоди адміністрації групи та без спаму, який захаращує стрічку новин.

У нашій групі не вітаються пости та коментарі, які не стосуються тематики групи. При появі таких постів чи коментарів, адміністрація групи видалятиме їх без дискусій, а при повторенні публікацій блокуватиме учаснику право публікування. Злісні порушники цих правил будуть видалені з групи.

Спільнота Меблевиків і Столярів (СМС) - твоя найочікуваніша СМС-ка !

С - Спільнота                          

М - Меблевиків                      

С - Столярів    

Переходьте за цим посиланням і приєднуйтеся!  

    https://www.facebook.com/groups/805186979947319/

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Підсумки Imm Cologne: динамічний початок меблевого року

Imm Cologne завершився в неділю, 19 січня 2020 року, і отримав позитивні загальні результати.

Понад 128 000 відвідувачів, з них 82 000 фахівців, приїхали на виставку. Не дивлячись на ранні для даної галузі терміни проведення imm cologne традиційно пройшла на початку року і знову збільшила кількість відвідувачів у порівнянні з попередньою виставкою (2018: 125 000). Найбільше зростання припадає на кількість відвідувачів з Швейцарії, Нідерландів та Бельгії. Зросла кількість відвідувачів з Північної Америки.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Відповідальність за незаконну рубку дерев

Державне агентство лісових ресурсів України інформує про розміри штрафних санкцій при здійсненні незаконної рубки дерев.

Правопорушник, який здійснив незаконну рубку дерев, сплачує:

- розмір шкоди, заподіяної лісу (такси зазначені у главі І);

- адміністративний штраф (розміри штрафів зазначені у главі ІІ)

Правоохоронні органи визначають кваліфікацію злочину та можливе настання кримінальної відповідальності (розміри зазначені у главі ІІІ).

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Інформація про заготівлю та реалізацію деревини в Україні буде загальнодоступною, - Андрій Заблоцький

Держлісагентство планує зібрати і опублікувати інформацію про заготівлю та реалізацію деревини в Україні, щоб держава і деревообробний бізнес могли ефективно планувати свою роботу. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький під час зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Scm Group підтверджує свою фінансову стабільність і продовжує інвестувати в інновації

Економічні результати 2019 року показують зростання фінансових показників компанії зі збереженням обороту і обсягу замовлень у всіх сегментах бізнесу та стратегічних ринків.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Потрібен цілісний підхід

Первинна обробка деревини: тенденції та перспективи.

Лісозаготівельна промисловість здійснює вирубування, вивіз лісоматеріалів та є важливою ланкою процесу первинної обробки деревини. Її продукція – ділова деревина, в свою чергу, є незамінною сировиною для деревообробної та целюлозно-паперової промисловості, будівництва, та ще низки галузей української економіки. Які тенденції спостерігалися у цьому напрямку деревообробки в останні роки?

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Фантастичні концепції меблювання на виставці imm cologne

Виставка відбудеться 13-19 січня 2020 в Кельні (Німеччина). Перші дні 13-16.01.2020 зарезервовані для бізнес-відвідувачів, а з 17 по 19 січня виставка відкрита для всіх бажаючих.

Перша інтер'єрна виставка цього року презентує тенденції, що будуть формувати сектор меблів та інтер'єрів, а також супутні продукти. На imm cologne Ви знайдете унікальне розмаїття ідей дизайну інтер'єру для кожної кімнати, кожного стилю та будь-яких вимог - від базових моделей до дизайнерських предметів і розкішних меблів.

В 2019 році на imm cologne приймали участь 8 експонентів з України: "Велам", "Світ Меблів", "Тіволі", "Руськополянський меблевий комбінат", "Гербор Холдінг", "Дніпровуд", "МБС Вуд", "Скіф".

Про виставку

1300 експонентів78% закордонні з 55 країн

150 тисяч відвідувачів

52% іноземні гості

Проводиться щорічно.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com