Фантастичні концепції меблювання на виставці imm cologne

Виставка відбудеться 13-19 січня 2020 в Кельні (Німеччина). Перші дні 13-16.01.2020 зарезервовані для бізнес-відвідувачів, а з 17 по 19 січня виставка відкрита для всіх бажаючих.

Перша інтер'єрна виставка цього року презентує тенденції, що будуть формувати сектор меблів та інтер'єрів, а також супутні продукти. На imm cologne Ви знайдете унікальне розмаїття ідей дизайну інтер'єру для кожної кімнати, кожного стилю та будь-яких вимог - від базових моделей до дизайнерських предметів і розкішних меблів.

В 2019 році на imm cologne приймали участь 8 експонентів з України: "Велам", "Світ Меблів", "Тіволі", "Руськополянський меблевий комбінат", "Гербор Холдінг", "Дніпровуд", "МБС Вуд", "Скіф".

Про виставку

1300 експонентів78% закордонні з 55 країн

150 тисяч відвідувачів

52% іноземні гості

Проводиться щорічно.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Рішення Уряду в дії: 25 мільйонів кубометрів деревини на рік та обов'язковість електронного обліку деревини для всіх лісокористувачів

На Урядовому порталі оприлюднено постанову Уряду «Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених». Це передбачено у цілі 9.6. «Українці більш ефективно та ощадливо використовують природні ресурси» Програми діяльності Уряду.

Повний текст постанови КМУ.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

ВІТАЄМО!

Будьте щасливі у Новому році! 

Процвітання, натхнення та успіхів у всьому! 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Збережи ялинку

Символ Нового року - ялинка. Щороку ринки переповнені їх продажами: як зрубаними ялинками, так і штучними. Та щоб зберегти природу і зменшити негативний вплив на довкілля від використання зрубаних ялинок, рекомендуємо дотримуватися наступних правил.

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

Уже в 14 областях можна перевірити законність заготівлі деревини онлайн

Станом на сьогодні на сайті пілотного проекту Держлісагентства «Ліс у смартфоні» LK.UKRFOREST.COM оприлюднено інформацію про 37,9 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини. Розроблена онлайн карта рубок, яка також працює в пілотному режимі, поширюється на 14 областей – Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську, Тернопільську, Закарпатську, Житомирську, Сумську, Миколаївську, Вінницьку, Херсонську, Черкаську, Одеську та Новоайдарське лісове господарство Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Ясенева хвороба (Лісовий і мисливський журнал)

Зникнення ясена звичайного з карти західних українських лісів – питання часу.

Ще п’ять років тому про нову хворобу ясена звичайного (Fraxinus excelsior L.) ми могли дізнатися лише з інтернет-ресурсів. Історія виникнення невиліковної хвороби ясена починається, за твердженнями ряду науковців, з литовського міста Каунаса.

Громадська ініціатива "Друзі лісу Львівщина"

УВАГА! ТЕРМІНОВО! Подарунок до свята!

 Новий КАЛЕНДАР ВИСТАВОК-2020 вже готовий!

Починаємо надсилати замовникам, клієнтам, рекламодавцям. Кожен отримає такий подарунок від нас БЕЗКОШТОВНО! Якщо Ви не встигли або забули замовити - можете це зробити.

https://docs.google.com/…/1FAIpQLScE2he6wA7reQdVGi…/viewform

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Відкриваємо експортні ринки для українських меблевиків

Результат вже історичної поїздки групи представників вітчизняних меблевих компаній під егідою Української асоціації меблевиків до Ізраїлю в складі урядової торгової місії надихнула УАМ продовжити цю ефективну практику пошуку нових ринків збуту українських меблів та допомогти членам Асоціації в цій справі.

В реалізації цієї мети допомагає Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ).

Про те, що з Ізраїлю меблярі повернулися не з порожніми руками, в галузі вже добре знають, а про надбання від вже триразового відвідування Британії – можливо, дещо менше, чому ми й зарадимо цією статтею.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Деревообробка по-шведськи (Газета “Природа і суспільство”)

Високотехнологічно і екологічно.

Швеція входить до числа найбільших у світі експортерів продукції лісової промисловості, а її деревообробна галузь відрізняється високою екологічністю, в цьому її велика конкурентна перевага. Деревообробка у Швеції має довгу історію становлення, з якої є чого повчитися й Україні.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Новенький журнал вже в дорозі до передплатників

Побачив світ новий номер журналу для виробників меблів "МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ" №4/2019. У свіжому випуску: 

- Важливо не тільки продати, а й навчити цим користуватися.

- Майстерня матраців "GASH":піклуючись про сон клієнта.

- Вячеслав Павлов:" Провадити бізнес в умовах зростаючого ринку і вигідніше, і приємніше".

- Українські яхтобудівники - не менш майстерні меблярі.

- Оригінально, креативно, недорого

Читайте про все це та ще більше. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал