Виставка назвала кращих меблярів України

Вони визначилися за підсумком конкурсу «Меблевик  року», ініційованого й проведеного Українською асоціацією меблевиків серед своїх членів. Відбулася церемонія оголошення переможців, нагородження й віншування їх у рамках весняного меблевого форуму «KIFF 2018».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Запрошуємо до нашого стенду на МТКТ Innovation

павільйон 3С стенд 222

Дорогі клієнти, колеги та друзі!

Журнал "Меблеві технології" та газета "Древообробник" розпочали роботу на виставці КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ МЕБЛЕВИЙ ФОРУМ - KIFF INNOVATION 2018 (12-15.03.2018)

Запрошуємо на стенд журналу "Меблевих технологій" та газети "Деревообробник", що у павільйоні 3С стенд №222 на філіжанку запашної кави та свіжі номери наших видань.

БУДЕМО РАДІ ЗУСТРІЧІ!!!

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Перегляд системи митних тарифів в інтересах українських виробників.

До Української асоціації меблевиків надійшов лист-звернення від народного депутата України, голови Комітету Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва Віктора Галасюка, щодо ініціації перегляду системи митних тарифів в інтересах українських виробників.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблева асоціація поповнилася 12 новими членами

На лютневому засіданні правління УАМ до складу галузевої асоціації було прийнято рекордну для такої процедури кількість нових членів.

Стисло представимо їх.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Залишаються знаки на вашій скляній панелі? - Уникати знаків від всмоктувальної пластини можна з покриттям MTC від euroTECH

У скляній та віконній промисловості для транспортування скляних стін використовуються всмоктуючі чашки. Все може здатися добре відразу після встановлення панелей. Але коли вони вперше туманують, конденсація часто виявляє усмоктувальні знаки, які неможливо легко видалити. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

За досвідом до колег прийшли члени УАМ

Активні члени Української асоціації меблевиків користуються кожною нагодою побувати у колег, аби повчитися тому, в чому ті кращі, перейняти досвід у тих, хто готовий щедро ним ділитися. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Красиві структури за допомогою потужних технологій - машини BRAUN-Brushing RUSTIKA®

Торгова марка RUSTIKA® має багаторічний досвід і знання в області машин для  брашування, які використовуються для обробки дерев'яних поверхонь. Завдяки різноманітному діапазону моделей та різноманітним варіантам обладнання пропонуються машини для брашування в основному всіх видів обробки деревини у всіх цінових сегментах.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Не стало засновника IKEA

27 січня на 92-му році життя від пневмонії помер засновник шведської мережі магазинів меблів і товарів для дому IKEA та один із найбагатших людей світу Інґвар Кампрад.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як різні меблеві стилі сприймаютиь світлодіодне підсвічування

За допомогою світлодіодних світильників для меблів  можна грамотно розставити акценти в інтер’єрі будинку або офісу. Вони забезпечують не тільки додаткове освітлення, але і є відмінним декором. Крім цього, мають високу ефективність і пожежобезпечність, тому їх можна використовувати як  у корпусних, так і м’яких меблях

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

За підсумками року УАМ визначила й нагородила кращих своїх членів

Під час корпоративного святкування членами Української асоціації меблевиків Нового року з ініціативи УАМ відбулося нагородження членів УАМ за їхні досягнення в 2017році в таких номінаціях: «Прорив року», «Експортер року», «Активіст УАМ», «Успішне партнерство/Колаборація», «Благодійник», «Меблевий дизайн», «Меблеві новації», «Кайдзен-відмінник», «Відкритість та обмін досвідом», «Регіональний меблевий драйвер».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал