Чого очікувати від CIFF Shanghai 2019?

З 8 по 11 вересня в шанхайському Національному виставковому  конференц-центрі «Хунцяо» пройдуть заходи 44-го сезону виставки CIFF.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Новий розіграш від Dnipro-M для українських меблевиків

Віддаєте перевагу користуванню виключно якісним електроінструментом і любите приємні подарунки? В такому випадку ця новина для Вас! У співпраці з Українською асоціацією меблевиків (УАМ) компанія Dnipro-M проведе розіграш гарячої новинки цього літа - фрезер Dnipro-M ЕR-212S.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Зарезервуйте дату для відвідання домашньої виставки CeflaLive 15-16-17 жовтня 2019 у м.Імола (Італія).

З  15 до 17 жовтня 2019 року в місті Імола (Італія) в лабораторії лідера з виробництва фарбувального обладнання компанії Cefla, відбуватимуться дні відкритих дверей «CeflaLive 2019». Це можливість протестувати, побачити та відчути рішення та технології від ключових гравців  галузі опорядження деревини.

Cefla Finishing Group представник в Україні

КРАСА ВСЕРЕДИНІ

СУЧАСНІСТЬ І ЕЛЕГАНТНІСТЬ – У КОЛЬОРІ АНТРАЦИТ

Глибокий відтінок антрациту – цікава пропозиція для незвичайних, сучасних інтер'єрів. Протягом тривалого часу на кухні переважали відтінки сірого. Сірі стільниці, оздоблювальні елементи та аксесуари надають інтер'єру сучасний і елегантний вигляд. Компанія Hafele, яка є офіційним партнером компанії Kesseboehmer в Україні, дотримуючись останніх тенденцій і реагуючи на потреби ринку, також представила антрацит в широкому асортименті меблевої фурнітури, яка ідеально поєднується з дерев'яними і монохромними меблями.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«IMOS» − сучасні рішення у проектуванні, виробництві та продажу меблів

Компанія «IMOS» розробляє і розповсюджує по всьому світу програмне забезпечення для меблів та предметів інтер'єру. Програмні рішення компанії − CAD / CAM / NET − об'єднують дизайн меблів та інтер'єру в єдиний процес: онлайн-планування простору, замовлення і розрахунки, функціонування верстатів з числовим програмним керуванням і рішення для продажів.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Проект гардеробної. Як практично влаштувати гардеробну?

У сучасному будинку треба знайти місце для різних допоміжних приміщень - пральні, комори, гардеробної кімнати. Гардеробна в односімейних будинках вже стала стандартом. Щоб зробити її функціональною і практичною, було б добре заздалегідь підготувати її проект. Зазвичай її розташовують у спальні або поруч з нею. Хороше місце також поблизу ванної кімнати, доступне для всіх членів сім’ї.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Позиції бізнесу в протистоянні з податківцями поступово міцніють

Українські суди прийняли ряд важливих системних рішень, позбавляючи податківців права самостійно визначати критерії ризику при формуванні податкового кредиту по ПДВ і, відповідно, блокувати реєстрацію податкових накладних, від чого й підприємці-меблярі відчутно потерпали.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Фарба, яка сама «заліковує» завдані їй поранення

       Хіміки й технологи пропонують меблярам все досконаліші опоряджувальні лакофарбові покриття – і що стосується їхніх декоративних властивостей, і щодо їхніх суто фізичних та технологічних характеристик. Відомий австрійський виробник ЛФМ – компанія «Аdler» не тільки не відстає в сенсі інноваційності від конкурентів, а й  зазвичай їх випереджає, маючи в своєму активі цілий ряд покривальних новинок, які можна віднести до матеріалів нового покоління. Всі лакофарбові новації австрійського виробника без затримок поповнюють асортимент і його українського представництва – компанії «Лівінг Вуд Україна». Про унікальні властивості однієї з них розповідає менеджер-технолог із захисту та обробки деревини Юрій Черниш.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вигравай навчання в Школі управління меблевим бізнесом

       Уже 4 липня стартує черговий набір Школи управління меблевим бізнесом, організованої  компанією «Smart People». Це - єдина в Україні спеціалізована навчальна база для власників, керівників та топ-менеджерів меблевих компаній.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Шукайте партнерів серед колег по Асоціації

На черговому засіданні Проектної платформи, одного з робочих органів Української асоціації меблевиків, під головуванням її очільника Леоніда Співакова обговорено ряд актуальних для галузі й діяльності УАМ питань. Одне з них -  співпраця та взаємодія членів УАМ у рамках Проектної платформи.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал