Інстаграм як інструмент продажів

Улітку в Інстаграме був зареєстрований мільярдний користувач, адже Інстаграм став серйозним майданчиком для просування своєї справи і справжнім бізнес-інструментом.

      Про те, як ним користуватися й збільшити прибутки за допомогою блогу, займаючи при цьому абсолютно будь-яку нішу, розповідає Маргарита Билініна - брендстратег, експерт в темі масових комунікацій, digital-маркетингу й персонального брендінгу.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Дизайн повинен мати «предків»

          У рамках київської осінньої меблевої виставки відомий український дизайнер Віталій Івахов провів майстер-клас, розповідаючи не тільки, як треба проектувати меблі, а як він їх сам проектує. Розповів на прикладі співпраці з відомим виробником м’якких меблів – компанією «Елізабет де ла Вега».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

10 головних меблевих трендів 2019 року

        У меблевій моді легко помилитися: а помилишся, то продукуватимеш те, що не викличе інтересу. Щоб допомогти вам розібратися в меблевих тенденціях, журнал «ELLE DЕCORATION» з’ясував, що буде найчастіше з’являтися в інтер’єрах  наступного року.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Британці шукають в Україні партнерів

      Британський імпортер зацікавлений у партнерстві з висококваліфікованим українськими виробниками оббивальних матеріалів, дерев’яних корпусних меблів та ліжок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Конкуренція, яка лякає тільки слабких

У вітчизняному меблярському середовищі переважно занепокоєне очікування заявленого на наступний рік приходу на український ринок світового меблевого гіганту – шведського концерну «ІКЕА». Втім, як відомо, не такий страшний чорт, як його малюють. У цьому переконує й ветеран шведської компанії, авторитетний експерт меблевої галузі Леннарт Дальгрен в інтерв’ю, яке він дав, коли «ІКЕА» почала експансію на російський ринок.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Квартира починається з передпокою

Правила підбору меблів для передпокою

Багато хто вважає саме передпокій особою всього будинку, оскільки, заходячи в будинок, гість, в першу чергу, потрапляє в цю кімнату, де формується думка не стільки про красу і затишок будинку, скільки про особисті якості його господарів. Проте, функції передпокої не обмежуються лише красою і першим враженням.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Який меблевий кондуктор вибрати?

        Процес складання корпусних меблів передбачає розмітки й свердління технологічних отворів. Для свердлильних операцій використовують меблевий кондуктор, виконаний у вигляді планки з декількома гільзами. Інструмент прикладають до потрібної деталі, свердло вставляють в гільзу, а потім роблять дірки. Шаблон може застосовуватися навіть для свердління отворів в крайках ДСП - його свердло не зіпсує форму й зовнішній вигляд деталей.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Модульність м’яких меблів – нині провідний тренд

      У різні часи люди вважали за краще м’які меблі різних форм, розмірів і конструкцій. Всього за останнє десятиліття переваги споживачів змінювалися від сміливого авангарду до стриманої класики. І хоча сьогодні класика в меблевому стилі є незаперечним лідером, конструкції сучасних меблів все ще дивують.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вигідна вторинність

Поролон вторинного спінювання та його застосування в меблярстві

       Наповнювачі можна назвати визначальними матеріалами для м’яких меблів, зокрема матраців, адже вони визначають не тільки якість готового виробу загалом, а і його ортопедичні властивості. Можна сказати, що багатоваріантність м’яких меблів забезпечується передусім якраз різноманіттям наповнювачів, які пропонує ринок цих матеріалів. Помітним гравцем на вітчизняному ринку є білоцерківська компанія «МКФ».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблевий магазин без продавців

        Європейський ритейлер «Tudecora» відкрив перший в Іспанії цілодобовий меблевий магазин без продавців.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал