Кухонні мийки від авторитетних виробників

       Ринок меблевих комплектуючих пропонує безліч моделей кухонних мийок, їх виготовляють із різних матеріалів. Справді кухонні мийки можуть бути різними, хоча й виконують одну функцію. Що сьогодні пропонують виробники та яким варіантам віддають переваги покупці? Які компанії отримали світове визнання?

        

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Як же все-таки продавати меблі у «мертвий сезон»

         Своєю думкою з приводу того, як слід залучати клієнтів у літній сезон ділиться український експерт, інтернет-маркетолог   Олександр Тюрін: 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Що зробили італійці, аби кухонний стіл «порозумнішав»

        Інноваційні, сучасні технології все більше й більше проникають в наше повсякденне життя. З їхньою допомогою «розумнішають» меблі, які ми звикли бачити в своєму будинку. Хай-тек-технології вже проникли в письмові столи, тумби, шафи й журнальні столики. Не залишилися осторонь і кухонні меблі, які також можуть похвалитися безліччю елементів, які «озброєні» сучасними технологіями.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Верстат сам визначає послідовність обробки заготівок

        Обробний центр BMG 310 серії (концерн «Homag»), задуманий як надійна й стабільна базова модель, що  відповідає всім вимогам деревообробників і годиться  для виконання широкого спектру завдань завдяки різним формам.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Все буде керованим й працюватиме в комплексі - від верстата в цеху до чайника в офісі

      Верстатобудівний концерн «Homag» вивів деревообробку на новий рівень цифрових технологій, створивши  хмарову платформу tapio (digital. wood. works).

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Міжмашинні комунікації – завтрашній день меблевиробництва

На початку 2000-х років вітчизняні промислові підприємства почали активно замінювати зношене й морально застаріле деревообробне обладнання на сучасні, в основному імпортні, верстати з числовим програмним керуванням (ЧПК). Нині цей процес модернізації наближається до свого піку, активно розвиваючись та вдосконалюючись, особливо в частині програмного забезпечення. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Так торгують матрацами в Америці

       Ринок товарів для сну у США надзвичайно перенасичений виробниками відповідних товарів. Основна конкурентна боротьба в індустрії давно вже перемістилася з сфери створення продукту в сферу технологій продажу й маркетингу. Виставка «Las Vegas Market» це знову красномовно підтвердила, продемонструвавши  цілі шоу з безліччю асортиментних, маркетингових та технологічних інновацій.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Якісно обробляються тільки чисті плити

        Компанія «Wandres GmbH micro-cleaning» розробляє й виробляє надійні, такі, що не вимагають обслуговування, системи очищення тривалого терміну експлуатації в умовах промислового меблевиробництві.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Роблять меблі по-українському, як по-європейському

        Більшість українців вважає, що кращі меблі створюються виключно за кордоном, але це не так. Будемо в черговий раз  розвінчувати цей міф разом із інтернет-виданням «FiD». І робитимемо це цього разу на прикладі харківської меблевої фабрики «Oakland», довіряючись тому, що розповів про неї її директор Артур Єсипов (на фото  зліва). Але попередньо зауважимо, що «Oakland» - досить специфічна фабрика, в хорошому сенсі цього слова. Оскільки вона не продукує жодного серійного виробу - тільки індивідуальні. Ще один вагомий плюс: практично всі вироби творяться, що називається, власним розумом, тому меблі цієї марки більш екологічні, довговічні й унікальні.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Кращі меблі кращих українських меблярів. Деякі й світового рівня

Конкурс «Меблевик року», про підсумки якого ми вже повідомляли, був не єдиним під час проведення  березневої меблевої виставки «KIFF 2018». Якщо цей був прем’єрним для галузі, то інший – «Кращі меблі України» -  уже з більш як десятилітньою історією. Отже наводимо підсумки й цього престижного огляду досягнень вітчизняної меблевої галузі.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал