Меблі під замовлення: чи потрібна розробка технічного завдання?

Технічне завдання - закон для розробника меблевих проектів. У процесі розробки - це основний документ, яким він повинен керуватися. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Двісті компаній «роблять погоду» на світовому меблевому ринку

Центр промислових досліджень CSIL опублікував звіт «200 кращих виробників меблів у світі», згідно з яким 23% загального обсягу виробництва меблевої продукції по всьому світу забезпечує ця група.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Аби відкладена покупка не стала для меблевого салону втраченою

На шляху потенційного клієнта будь-якого меблевого салону виникає чимало перешкод, спіткнувшись об які він згодом звертається до конкурентам. Що це за перешкоди і як їх усунути?

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

На складі порядкуватимуть роботи

Десятки тисяч робітників щодня обслуговують складські приміщення: їм доводиться маркувати й сортувати товар, переміщати його та здійснювати величезну кількість маніпуляцій.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

60% ринку ванних кімнат – у восьми компаній

За оцінками CSIL, у 2016 році вартість європейського ринку меблів та комплектуючих для ванних кімнат становила приблизно €11,1 млрд.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Blum став на 8% успішнішим

Інноваційні вироби, послідовні інвестиції, присутність на ринках багатьох країн світу й самовіддана праця співробітників дозволили концерну Blum знову успішно завершити 2016/2017 економічний рік. У порівнянні з попереднім роком оборот компанії збільшився на вісім відсотків.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Розстрочка ПДВ при імпорті деревообробного обладнання

Кабмін затвердив порядок розтермінування сплати ПДВ при імпортф деревообробного обладнання.

Деревообробник - портал derevoobrobnyk.com

Один шаблон на всі випадки свердління

При виготовленні меблів, особливо корпусних, потрібно свердлити чимало отворів – як наскрізних, так і глухих, групових й одиничних, стандартизованих і спеціальних. Нині з такою операцією успішно можуть впоратися сучасні присадні верстати та оброблювальні центри. Але не у всіх є такі «розумні» верстати, котрі не тільки зроблять необхідні отвори, а й самі, відповідно запрограмовані, визначать місця для них.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

М’яко постеливши – комфортно спатимеш

Не останню роль в наповненні м’яких меблів відіграють настилові матеріалам нетканого типу. Адже солідний виробник не може дозволити собі економити на внутрішніх компонентах та приховувати низькоякісний, другосортний наповнювач за красивою оббивкою.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Лавка "блискавка"

Під час виставки Design Living Tendency компанія "Комод" представила оригінальну дерев'яну лавку із застібкою блискавкою, дизайн якої розробив Тарас Легаль.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал