Продукцію виробників плитних матеріалів дизайнерам і меблярам треба знати, як свої п’ять пальців

Практично всі сучасні меблі виготовлені з ЛДСП. Виняток становлять лише елітні моделі з натурального дерева та ексклюзивні шпонировані меблі.

ДСП виготовляються, як відомо, у формі великогабаритного прямокутника  у кількох типових розмірах.

       Нижче наведені відомі стандарти популярних компаній, що випускають ламіновані плити.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Скільки натуральності в натуральних меблевих тканинах

         Початок XXI століття ознаменувався прагненням домагатися здорового спосібу життя, частиною якого стала потреба натуральності - в продуктах харчування, інтер’єрах, меблях, одязі. Стало престижно користуватися натуральними тканинами. Однак більшість користувачів ними навіть не здогадується, що склад натуральних тканин не так уже й натуральний.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Тенденції облаштування офісів, які повинні знати меблярі

«Комфортність робочих місць» не є секретною концепцією і вже багато років залишається актуальною. Проте, колись дисконтована як примха чи тренд, останнім часом ця потреба вкоренилося в бізнес-стратегіях і для малих, і для крупних компаній, які працюють в різних галузях. Меблярі мають бути в курсі таких стратегій й оперативно на них реагувати своєю продукцією.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Німці віддали належне китайцям

       В умовах відкритого голосування, що тривало  протягом декількох тижнів, всі цінителі дизайну могли вибрати трьох переможців цьогорічного конкурсу «International Design Award 2018». Переможці вже визначені: 1 й 2 місця посіли проекти кількох студентів китайських університетів, 3 місце присуджено розробці майбутнього дизайнера з Вищої школи Пфорцхайма.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Корейські крайколичкувальники на американській виставці

22-25 серпня в Атланті, штат Джорджія, США пройшла виставка «International Woodworking Fair» («IWF» 2018), що є найбільшим показом  деревообробного обладнання в західній півкулі.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Домашня виставка «HOMAG -Treff 2018»

        Із 25 по 28 вересня відбуватиметься одна з головних подій меблевої галузі – «HOMAG-Treff». Місце проведення: м. Шопфлох, м. Хольцброн, Німеччина.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

…І всядешся на голову

Дизайнерські «вибрики»

        Не секрет, що дружина може сісти вам на шию. І не одна, а й разом із своєю мамою, наприклад. Що робити в цьому випадку? Скаржитися друзям і пити горілку?

       Веселі й дотепні хлопці з італійської дизайн-студії «JCP Universe» придумали гідну відповідь. Якщо дружина села вам на шию (в переносному сенсі, звісно), ви можете сісти їй на голову ... в прямому сенсі. У прямому сенсі - в сенсі сісти. Голова ж, в даному випадку - не справжня.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Економічний ефект від заборони виведення кругляка.

Білоруський досвід

На наявних у Білорусі лісосировинних ресурсах повинні заробляти місцеві виробники, а не перекупники й зарубіжні конкуренти – справедливо вирішили сусіди. Тим більше, що  переробка деревини всередині країни дозволяє поставляти на експорт продукцію з більш високою доданою вартістю. Саме з цією метою в деревообробній галузі Білорусі проведена модернізація, створені нові переробні потужності, що дозволяють забезпечувати ефективну, безвідходну й глибоку переробку деревини.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Аби не коробилися великогабаритні фасади й стільниці

         Випрямляюча фурнітура, або просто випрямлячі (вирівнювачі, стяжки-випрямлячі, коректори фасадів, натягачі – як тільки не називають меблярі ці пристосування), використовуються здебільшого виробниками шаф-купе та міжкімнатних дверей для запобігання короблення габаритних дверних полотен. А також у разі виправлення уже короблених. Втім і вимогливі до своєї продукції виробники інших корпусних меблів послуговуються вирівнювачами. Не тільки для стабілізації меблевих  фасадів, а й стільниць.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Дерев’яні цвяхи пригодяться й меблярам

       Австрійская компанія «Beck Fastener Group» представила цвяхи LignoLoc, які виготовляються з пресованої деревини бука й мають межу міцності близько 250 н/кв. мм

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал