Чи все ви знаєте про деревину, з якою працюєте?

Для білодеревних робіт зазвичай застосовуються хвойні породи - сосну, ялину й листяні - березу, липу, тополю, оскільки  у них деревина світлих тонів. Хвойні породи використовуються також в якості  основних при облицюванні фанерою деталей із цінних порід дерев. Для виробництва виробів із масиву під прозоре опорядження застосовуються зазвичай тверді породи. При виконанні різьблених робіт по дереву, яке передбачається забарвлювати  в темний колір, використовують листяні породи, а при натуральному кольорі різьблених деталей беруть грушу, клен, горіх, каштан.

      У цій публікації йтиметься  про ядрові породи деревини.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Суд над матрацом

        Нобелівська премія-2017 у галузі  медицини присуджена за дослідження циркадних ритмів - нашого «біологічного годинника». Його збій спричиняєпорушення сну, стреси й хвороби. А співучасником цього «злочину» проти здоров’я може виявитися ... звичайний матрац! Тож чому погано спиться у власному ліжку?

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Національний форум розвитку малого й середнього бізнесу

         Друзі, повідомляємо, що 26 червня 2018 року Торгово-промислова палата України спільно з проектом FORBIZ у рамках ініціативи EU4Business проводить другий щорічний «Національний форум розвитку МСБ 2018». Цей захід збере під одним дахом близько 500 представників малих та середніх підприємств, організацій підтримки бізнесу, уряду, а також міжнародного співтовариства донорів та фінансових установ, що перетворить його на найбільшу національну подію, орієнтовану на розвиток та зростання МСБ в Україні.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Лазерні покажчики пропилу гарантують точність і прибуток

        Покажчики пропилу різної конструкції застосовуються на деревообробному обладнанні досить давно, раніше це були механічні або світло-щілинні покажчики, а зараз популярні лазерні. Переваги лазерних покажчиків в їхній невисокій вартості, надійності, простоті встановлення й обслуговування.

 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Alibaba» відкриває експортні можливості

Аксіома: продати товар інколи важче, ніж його виробити. І меблярі це добре знають, для багатьох із них така проблема - справді головний біль. Але часто вони не знають, що нині насправді є значно більше можливостей реалізувати свою продукцію, ніж вони уявляють. Ми розповімо про один із ефективних каналів продажів, яким українські меблярі поки що послуговуються мало. Мова піде про китайський торговий портал «Alibaba».

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Старі шини необв’язково спалювати. Робіть із них меблі

        Найчастіше ідеї для хендмейд стосуються яких-небудь невеликих аксесуарів або елементів декору. А якщо зробити з підручних матеріалів вуличні чи садові меблі? Таким чином матимете по-справжньому унікальні та функціональні предмети екстер’єру. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Який вид інтернет-реклами найбільш ефективний для меблевого бізнесу

           У Білорусії  створено ІТ-програму Call-Tracking.by, що дозволяє дізнатися, який із видів реклами найбільш ефективний, а який найменш. Автоматизована програма, яка не потребує участі користувача, враховує кожен дзвінок, який надходить на телефонний номер, вказаний у рекламному оголошенні в мережі Інтернет. На основі отриманої інформації компанія може грамотно розподілити свій рекламний бюджет і планувати ефект від рекламних вкладень.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вітер-меблетворець

         Надувними меблями, де замість традиційних наповнювачів звичайне повітря, в принципі уже не здивуєш. Та ні, знайшлися креативщики, які все ж здивували своєю меблетворчою придумкою. Меблями, в які повітря надуває… вітер. 

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Образність у формуванні іміджу компанії

      Всі, хто мав справу з написанням PR- і рекламних текстів (копірайтинг), із створенням слоганів і назв підприємств (неймінг), а також із різного роду просуванням товарів і послуг, знають про те, як складно створити певний образ, як важко підпорядкувати всі ідеї загальної концепції. При цьому загальна концепція повинна працювати на створення фірмового стилю, образу компанії або організації. Образ - одна з головних складових майбутнього іміджу. Його створенню й буде присвячена стаття Тати Донець, фахівця в галузі PR і реклами, копірайтера.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Коефіцієнт жадібності» у виробників меблів під замовлення

       Власне, мова про прибуток від виготовлення меблів. Скажімо, шафи-купе. Як же формується залишкова вартість такого виробу під замовлення?

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал