Шухляди без ручок висуваються легко

Компанія GTV цьогоріч порадувала своїх численних клієнтів цілою низкою новинок, які розширили й без того великий асортимент. Для прикладу, розповімо про Modern drive.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Австрійська меблева промисловість на курсі зростання

Зростання виробництва на 8,8%, зростання експорту - 5,1%, збільшення імпорту - 6,5%. Такі підсумки діяльності австрійської меблевої галузі у 2016 році.

МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

«Лофт» від STIM Group

Спеціалізація STIM Group – виготовлення на замовлення корпусних меблів для офісів, готелів, дому, а також торгового обладнання.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Цінніші за золото: пурпурне серце

Діаманти, золото, платина – їх висока вартість відома кожній пересічній людині. Проте цінними можуть бути не лише корисні природні копалини, а відновні ресурси. Як не дивно, деякі породи деревини можуть коштувати стільки, що дорогоцінний жовтий метал виявиться дешевшим. До вашої уваги – пурпурне серце.
Деревообробник - портал

На шляху до створення Кластеру українських експортерів меблів

8 серпня в Українській асоціації меблевиків відбулася друга зустріч робочої групи із створення Кластеру експортерів меблів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі що рухаються

Уявіть собі меблі, які можна віддалено переконфігурувати за допомогою додатку, диван, який реагує і автономно корегує форму, коли ви наближаєтесь до нього. Уявіть систему сидінь, яка може змінювати форму в безліч способів і без проблем перетворюючись на ліжко, шезлонг, групу крісел або дитячий майданчик.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Від планування - до реалізації

Шафа-купе в коридор для зберігання закруток (банки 0,5; 1,0 і 3,0 л) та відра для миття підлоги зі швабрами.
Меблі Для Друзів (Furniture For Friends)

Новий вид меблів-трасформерів – меблі-роботи

Наявність великої кількості різних предметів меблів, особливо в умовах недостатньо просторих житлових приміщень, є не найефективнішим методом використання життєвого простору.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Меблі виконують голосові команди

Технічний процес не стоїть на місці. От і виробники меблів оснащують свої вироби сучасними пристроями, які полегшують життя користувачів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал

Вони навчать вас продавати меблі

Пропонуємо ознайомитися із списком літератури, яка переконає вас, що можна домогтися високого показника продажів. Поради знавців цієї справи допоможуть зробити кар’єру продавця-консультанта меблів.
МЕБЛЕВІ ТЕХНОЛОГІЇ, журнал